Cara Delevingne i Eva Longoria opowiedzą "Kobiece historie"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cara+Delevingne+i+Eva+Longoria+opowiedz%C4%85+%22Kobiece+historie%22-141040
Cara Delevingne i Eva Longoria opowiedzą "Kobiece historie"
źródło: Getty Images
autor: ABC
Cara Delevingne, Eva Longoria, Margherita Buy, Marcia Gay Harden, Leonor Varela i Jacqueline Fernandez wystąpią w filmie-antologii "Women's Stories". Wśród autorek projektu jest Catherine Hardwicke ("Zmierzch", "Wystrzałowa miss").

Na film złoży się sześć historii opowiedzianych przez reżyserki z różnych części świata, od Włoch przez Indie po USA. Przed kamerą pojawią się wyłącznie kobiety. Film ma być mieszaniną gatunków: od dramatu przez komedię i dokudramę po animację.

Pierwsze cztery segmenty są już zaklepane. "Unspoken" wyreżyseruje Maria Sole Tognazzi ("Ja i ona"), a w obsadzie znajdzie się Margherita Buy. "Lagonegro" nakręci Lucia Puenzo ("XXY"), a zagra w nim Eva Longoria. Hardwicke stanie za kamerą "Elbows Deep", w którym wystąpią Cara Delevingne, Marcia Gay Harden i Jasmine Luv. "Sharing A Ride" wyreżyseruje z kolei Leena Yadav ("Spalone"), a gwiazdami segmentu będą Jacqueline Fernandez i Anjali Lama.

Zebraliśmy reżyserki z całego świata, które dzielą się historiami pokazanymi ze swoich punktów widzenia. To opowieści o rozmaitych kobietach i ich aspiracjach, o pracowniczkach służby zdrowia, matkach, artystkach i bizneswomen
, zapowiada producentka Chiara Tilesi.