Eva Longoria: "Gotowe na wszystko" padłyby dzisiaj ofiarą cancel culture

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Eva+Longoria%3A+%22Gotowe+na+wszystko%22+pad%C5%82yby+dzisiaj+ofiar%C4%85+cancel+culture-151202
Eva Longoria: "Gotowe na wszystko" padłyby dzisiaj ofiarą cancel culture
Emitowane w latach 2004-2012 "Gotowe na wszystko" były gigantycznym przebojem, przyciągając na całym świecie przed telewizory dziesiątki milionów widzów. Jednak dziś serial mógłby paść ofiarą cancel culture z powodu kontrowersyjnych i prowokacyjnych tematów, które poruszał. Tak uważa przynajmniej jedna z jego gwiazd, Eva Longoria.

Eva Longoria: zostalibyśmy skasowaniW rozmowie z Entertainment Tonight odtwórczyni roli Gabrielle Solis stwierdziła: nie wiem, czy moglibyśmy dzisiaj zrealizować ten program. Myślę, że zostalibyśmy skasowani. Nie mówię tu jednak o skasowaniu przez decydentów telewizyjnych, ale skasowaniu w kulturze. Nasz serial był przełomowy. Mówiliśmy i robiliśmy wiele rzeczy, które były szokujące w tamtym czasie.

Pomimo tego Longoria zapewnia, że z wielką chęcią wystąpiłaby w reboocie "Gotowych na wszystko", gdyby tylko pojawiła się taka możliwość. Byłabym pierwszą osobą, która zgłosiłaby się do producentów. Prawdopodobnie byłabym jedyna - uważa aktorka.

GettyImages-1204022822.jpg Getty Images © Emma McIntyre


Będące satyrą na amerykańską klasę średnią "Gotowe na wszystko" to historia pięciu przyjaciółek mieszkających na przedmieściach w prestiżowej dzielnicy Wisteria Lane. Pozornie perfekcyjne życie bohaterek rozsypuje się jak domek z kart, gdy jedna z nich popełnia samobójstwo. Na jaw zaczynają wówczas wychodzić kolejne mroczne tajemnice.

W obsadzie serialu prócz Longorii znalazły się także Teri Hatcher (Susan Mayer), Felicity Huffman (Lynette Scavo), Marcia Cross (Bree van de Kamp) oraz Nicollette Sheridan (Edie Britt).

Eva Longoria debiutuje jako reżyserkaLongoria spotyka się aktualnie z mediami, aby promować swój reżyserski debiut, oparty na faktach film "Flamin' Hot: Smak sukcesu". Opowiada on historię Richarda Montañeza, woźnego w siedzibie koncernu spożywczego Frito Lay. Bohater wykorzystał swoje meksykańsko-amerykańskie dziedzictwo oraz wychowanie, aby zamienić kultowe Flamin' Hot Cheetos w przekąskę, która zrewolucjonizowała przemysł spożywczy i stała się światowym fenomenem popkultury.

Zwiastun filmu "Flamin' Hot: Smak sukcesu"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones