Cena, data premiery i tytuły startowe – wszystko, co wiemy o PS5

PlayStation Blog / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cena%2C+data+premiery+i+tytu%C5%82y+startowe+-+wszystko+co+wiemy+o+PlayStation+5-139346
Cena, data premiery i tytuły startowe – wszystko, co wiemy o PS5
Po zeszłotygodniowej zapowiedzi ceny i daty premiery nowego Xboksa (a w sumie to Xboksów, bo będą dwie wersje) przyszedł czas na prezentację PlayStation. Czego dowiedzieliśmy się z trwającego ponad 40 minut pokazu? 

PlayStation 5 zadebiutuje 12 listopada w USA, Kanadzie, Japonii, Meksyku, Australii, Korei Płd. i Nowej Zelandii, a 19 listopada w innych krajach (w tym w Polsce). Za wersję bez napędu płyt przyjdzie nam zapłacić 1849 złotych (399 euro), a za edycję z napędem – 2299 złotych (499 euro). Zaprezentowano również PlayStation Plus Collection: w ramach abonamentu PlayStation Plus dostaniemy dostęp do wybranych gier z PlayStation 4 działających we wstecznej kompatybilności.

Jakie tytuły Sony przygotowało na start? "Demon's Souls", "Destruction All-Stars", "Marvel's Spider-Man: Miles Morales" i "Sackboy A Big Adventure". Warto również dodać, że dotychczasowa sugerowana cena gier Sony wzrośnie o 10 dolarów/euro.Zaprezentowane podczas pokazu gry:

"Final Fantasy XVI" – premiera tylko na PlayStation 5 i komputerach PC"Marvel's Spider-Man: Miles Morales" – prezentacja rozgrywki. Premiera razem z PlayStation 5, tego samego dnia również na PlayStation 4"Hogwarts Legacy" – nowa gra w uniwersum Harry'ego Pottera. Premiera w 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S
"Resident Evil Village" – nowy zwiastun. Premiera w 2021 na PC, PS5 i Xbox Series X | S."DEATHLOOP" – nowy zwiastun. Premiera w drugim kwartale 2021 na PS5 i PC"Devil May Cry 5: Special Edition" – rozszerzona edycja dostępna cyfrowo 10 listopada na Xbox Series X, 12 listopada na PS5 w USA i Japonii oraz 19 listopada na PS5 w Europie"Oddworld Soulstorm" – nowy zwiastun"Five Nights at Freddy's: Security Breach" – nowa gra z uniwersum FNAF"Demon's Souls" – prezentacja rozgrywki. Gra dostępna na premierę PlayStation 5"Nowy God of War" – gra zadebiutuje w 2021 tylko na PlayStation 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones