Charlie Hunnam jako bezprzemocowy kryminalista w "Criminal" Amazona

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Charlie+Hunnam+jako+bezprzemocowy+kryminalista+w+%22Criminal%22+Amazona+%E2%80%93+Filmweb-155896
Charlie Hunnam jako bezprzemocowy kryminalista w "Criminal" Amazona
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
Charlie Hunnam, gwiazda m.in. "Synów anarchii", "Króla Artura: Legendy miecza" czy "Potrójnej granicy", dołączył do obsady serii "Criminal" opartej na powieściach graficznych, których autorem jest Ed Brubaker. Na ekranie zobaczymy też Richarda Jenkinsa, Adrię Arjonę i Kadeema Hardisona. Projekt powstaje dla platformy Amazon.

"Criminal" – co wiemy o serialu?Komiksowe uniwersum  zawiera zazębiające się historie kryminalne z różnymi bohaterami

Hunnam wcieli w bohatera o imieniu Leo – genialnego złodzieja, który słynie z tego, że nie posługuje się przemocą, bo jest w stanie przewidzieć, jak zachowa się jego przeciwnik i ubiec jego ruchy. Z tego powodu inni myślą, że jest tchórzem, szczególnie w porównaniu do jego ojca, który odsiaduje wyrok za zabicie najniebezpieczniejszego człowieka w mieście. 

Za kamerą pierwszych czterech odcinków stanie duet Ryan Fleck i Anna Boden ("Urodzeni zwycięzcy", "Kapitan Marvel"). Brubaker i Jordan Harper ("Hightown") mają być showrunnerami serialu. Produkcją projektu zajmuje się Amazon.

Charlie Hunnam w zwiastunie filmu "Rebel Moon – Część 1: Dziecko ognia"Filmografię Hunnama zamyka jak dotąd rola w widowisku "Rebel Moon – Część 1: Dziecko ognia".

Gdy spokojnej kolonii na skraju galaktyki zagrażają potężne armie, największą nadzieją na przetrwanie mieszkańców staje się żyjąca wśród nich tajemnicza Kora (Sofia Boutella). Mając za zadanie znaleźć wyszkolonych wojowników, którzy zjednoczą się z nią w walce, Kora zbiera grupkę outsiderów, powstańców, wieśniaków i wojennych sierot z różnych światów, których łączy potrzeba odkupienia i zemsty. W bitwie o losy galaktyki powstaje nowa armia bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones