Sofia Boutella i Charlie Hunnam, gwiazdy "Rebel Moon", ujawniają nam swój ulubiony film Zacka Snydera

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WYWIAD%3A+Rozmawiamy+z+gwiazdami+%22Rebel+Moon%22-153395
Sofia Boutella i Charlie Hunnam, gwiazdy "Rebel Moon", ujawniają nam swój ulubiony film Zacka Snydera
Jaki jest najlepszy film Zacka Snydera? Sofia Boutella i Charlie Hunnam, gwiazdy "Rebel Moon", ujawniają nam swoje ulubione filmy Snydera, opowiadają o współpracy z reżyserem i dzielą się wrażeniami z gry w scenach ze zwolnionym tempem. Zobaczcie wywiad, jaki przeprowadził z parą aktorów Jakub Popielecki.

Gwiazdy "Rebel Moon" opowiadają nam o filmie
Sofia Boutella i Charlie Hunnam o Zacku SnyderzeMyślę, że Zack jest bardzo utalentowany. Na dodatek to niesamowity człowiek. Jest bardzo miły, a jego entuzjazm jest zaraźliwy. Poszłabym za nim w ciemno, opowiada Sofia Boutella Jakubowi Popieleckiemu.

Ja mam tak samo. Poznałem Zacka w 2005 roku, kiedy przygotowywał się do kręcenia "300". Zaproponował mi rolę w filmie. Proces spotkań z nim był bardzo ciekawy. Niestety, nie mogłem tam zagrać. Miałem już zaklepany występ w innej produkcji w Anglii. Byłem więc podekscytowany, że po tylu latach znowu do mnie zadzwonił, dodał Charlie Hunnam.

TUTAJ przeczytacie naszą recenzję filmu.

O czym opowiada "Rebel Moon"? Zobacz zwiastun

Gdy spokojnej kolonii na skraju galaktyki zagrażają potężne armie, największą nadzieją na przetrwanie mieszkańców staje się żyjąca wśród nich tajemnicza Kora (Sofia Boutella). Mając za zadanie znaleźć wyszkolonych wojowników, którzy zjednoczą się z nią w walce, Kora zbiera grupkę outsiderów, powstańców, wieśniaków i wojennych sierot z różnych światów, których łączy potrzeba odkupienia i zemsty. W bitwie o losy galaktyki powstaje nowa armia bohaterów.

W obsadzie "Rebel Moon" znaleźli się m.in.: Sofia Boutella, Anthony Hopkins, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Doona Bae, Ray Fisher, Cary Elwes, Corey Stoll, Michiel Huisman oraz Stuart Martin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones