Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Pine+powr%C3%B3ci+w+%22Wonder+Woman+2%22-127736

Chris Pine powróci w "Wonder Woman 2"?

  • That Hashtag Show
  • autor: jp
  • Filmy
Według najnowszych pogłosek zdjęcia do "Wonder Woman 2" ruszają 28 maja w Wielkiej Brytanii. Do sieci wyciekł dokument potwierdzający nie tylko tę datę, ale część obsady filmu. I fani Chrisa Pine'a powinni być zadowoleni.

8b7b0587-173e-4dbc-a1f1-5acfdcc506f4-oyojkpvu2xet6qpn8vffrufqztj.jpg

Jeśli dokument jest prawdziwy (poniżej jego fragment), wynika z niego, że w sequelu zagrają Gal Gadot, Chris Pine, Ewen Bremner, Said Taghmaoui, Kristen Wiig i Pedro Pascal. To nazwiska albo oczywiste (jak Gadot), albo już potwierdzone (jak Wiig i Pascal), albo spodziewane (jak Bremner i Taghmaoui). Z wyjątkiem Chrisa Pine'a. Grany przez niego Steve Trevor (SPOILER) zginął bowiem w akcji. Czyżby miał wrócić zza grobu? A może Pine wcieli się w jego potomka? Możliwe też, że Trevor pojawi się tylko w retrospekcjach. Możliwe również, że plotka jest po prostu fałszywa.

wonder-woman-2-production-sheet.jpg

Akcja filmu ma rozgrywać się w latach 80. i opowiadać o walce Diany ze Związkiem Radzieckim. Przeciwniczką Wonder Woman będzie brytyjska antropolożka, która odnajduje starożytne miasto Urzkartagan i w wyniku mistycznego rytuału staje się awatarem bogini-gepardzicy.

Reżyseruje Patty Jenkins, a premierę zapowiedziano na 1 listopada 2019.

zobacz też: