Cyborg vs. Warner Bros.: Wytwórnia odpowiada Fisherowi

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cyborg+vs.+Warner+Bros.%3A+Wytw%C3%B3rnia+odpowiada+Fisherowi-139185
Cyborg vs. Warner Bros.: Wytwórnia odpowiada Fisherowi
Na światło dzienne wyszły kolejne szczegóły w sprawie oskarżeń, jakie Ray Fisher skierował wobec scenarzysty Jossa Whedona oraz szefów Warner Bros. Według wytwórni aktor nie chciał współpracować w trakcie dochodzenia mającego na celu wyjaśnić sprawę. 

Przypomnijmy: w lipcu Fisher, który wcielił się w postać Cyborga, publicznie oskarżył Jossa Whedona o "wulgarne, obelżywe i nieprofesjonalne" zachowanie na planie "Ligi Sprawiedliwości". Fisher dodał, że całe zajście odbywało się za cichym przyzwoleniem Geoffa Johnsa, ówczesnego prezesa DC Entertainment. W sierpniu pisaliśmy, że na celowniku aktora znalazł się także Geoff Johns, prezes DC Entertainmnent, który miał kierować pod jego adresem groźby dotyczące rozwoju jego kariery aktorskiej. 

Wobec tych oskarżeń w połowie sierpnia Warner Bros. zdecydowało się wszcząć dochodzenie w sprawie. Wczoraj Fisher znów dolał oliwy do ognia, ujawniając kolejne szczegóły sytuacji na swoim Twitterze. Aktor twierdzi, że zadzwonił do niego prezes DC Films. Podczas rozmowy miał on sugerować, że poświęci Jossa Wheedona i Jona Berga, byłego wiceprezesa ds. produkcji w Warner Bros., jeśli Fisher wycofa się ze swoich oskarżeń wobec Geoffa Johnsa. Ekranowy Cyborg nie zamierza jednak tego robić. 

Zobaczcie oryginalnego twitta:

W wydanym w piątek w nocy oświadczeniu rzecznik wytwórni zaprzeczył oskarżeniom aktora. Z informacji przekazanym mediom wynika, że Fisher nie złożył oficjalnej skargi, a wielokrotne próby skontaktowania się z nim przez niezależnego inspektora zajmującego się sprawą nie przyniosły rezultatu. Zapewniono także, że wytwórnia dba o dobre samopoczucie każdego członka obsady i ekipy pracujących na planie jej produkcji, a żadne sygnały dotyczące niewłaściwego postępowania nie są ignorowane. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones