Ray Fisher potwierdza, że stracił rolę w "The Flash"

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ray+Fisher+potwierdza%2C+%C5%BCe+straci%C5%82+rol%C4%99+w+%22The+Flash%22-140896
Ray Fisher potwierdza, że stracił rolę w "The Flash"
Ray Fisher nie odpuszcza. Właśnie poinformował, że otrzymał oficjalnie od Warner Bros. informację, że nie wystąpi w widowisku "The Flash". Aktor jednak nie godzi się z taką sytuacją i rzuca kolejne oskarżenia wobec Waltera Hamady, szefa DC Films.

Przypomnijmy, że Fisher miał w "The Flash" powrócić jako Cyborg. Podobno był to jedynie epizod, ale aktor twierdzi, że miał istotną rolę do odegrania. Producenci postanowili jednak wyciąć postać ze scenariusza. Informacja o tym została upubliczniona po tym, jak sam Fisher zadeklarował, że nie może z czystym sumieniem brać udziału w projektach nadzorowany przez Hamadę. Tymczasem ten podpisał właśnie kontrakt na pozostanie szefem DC Films do 2023 roku.

Sfrustrowany Fisher w długim oświadczeniu ponownie oskarża Hamadę o tuszowanie sprawy i próbę krycia swojego kumpla Geoffa Johnsa. Twierdzi też, że bardzo chciał powrócić do roli Cyborga, a angaż do "The Flash" stracił za to, że nie chciał się zgodzić na milczenie w sprawie karygodnych rzeczy, do jakich dochodziło na planie "Ligi Sprawiedliwości", kiedy reżyserem był Joss Whedon.

Cały wpis Fishera możecie przeczytać poniżej: