Cyborg v Warner: kolejne starcie. Fisher nie zrezygnował z "The Flash"?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cyborg+v+Warner%3A+kolejne+starcie.+Fisher+nie+zrezygnowa%C5%82+z+%22The+Flash%22-140822
Cyborg v Warner: kolejne starcie. Fisher nie zrezygnował z "The Flash"?
Ray Fisher od lipca zapewnia fanom więcej rozrywki niż ekranizacje komiksów DC Comics. I nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Aktor zaatakował wczoraj portal The Wrap i Warner Bros. po tym, jak pojawiła się informacja, że nie będzie go w widowisko "The Flash", gdyż nie chce mieć nic wspólnego z projektami powstającymi pod nadzorem szefa DC Films Waltera Hamady.

Fisher twierdzi teraz na Twitterze, że wcale nie zrezygnował z "The Flash". Jednak pieczę nad widowiskiem trzyma Hamada, który dopiero co podpisał nowy kontrakt i szefem DC Films pozostanie do 2023 roku. Aktor nie tak dawno temu na Twitterze twierdził, że nie wystąpi w żadnym filmie, który powstaje pod kierownictwem Hamady. Mimo to Fisher, który wcielił się w postać Cyborga w "Lidze Sprawiedliwości", stwierdził, że sam nie odszedł i zarzucił Warnerowi, że jeśli rzeczywiście jego bohater został usunięty z "The Flash", ponieważ nie chciano angażować innego aktora, to jest to zwyczajna sztuczka PR-owa, która ma powstrzymać atak fanów.

W czwartkowej tyradzie na Twitterze Fisher zapowiedział również, że w wyniku zakończonego śledztwa (rozpoczętego po lipcowych rewelacjach aktora na temat tego, jak źle się działo na planie "Ligi Sprawiedliwości") WarnerMedia zakończy współpracę z Geoffem Johnsem. Zarówno The Wrap jak i Variety zdołały już temu zaprzeczyć. Według ich źródeł Johns wciąż współpracuje ze studiem, choć obecnie głównie przy serialach (m.in. przy "Superman & Lois").

Samo Warner Bros. przekazało The Wrap komunikat, w którym raz jeszcze potwierdza, że śledztwo zostało zakończone, działania zalecane zostały podjęte i dla nich sprawa jest zamknięta i czas iść do przodu.

Fisher najwyraźniej nie podziela tej opinii. Czekamy więc na dalszy rozwój wypadków.