David Ayer reżyserem pszczelarskiego thrillera z Jasonem Stathamem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Ayer+re%C5%BCyserem+pszczelarskiego+thrillera+z+Jasonem+Stathamem-146370
David Ayer reżyserem pszczelarskiego thrillera z Jasonem Stathamem
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
David Ayer ("Windykator", "Legion samobójców") stanie za kamerą thrillera "The Beekeeper". Gwiazdą projektu powstającego dla Miramax jest Jason Statham. Studio rozpocznie sprzedaż filmu na nadchodzących targach, które jak co roku towarzyszą festiwalowi w Cannes.

"The Beekeeper" – co wiadomo o projekcie?Jak informowaliśmy w ubiegłym roku, scenariusz projektu został napisany przez Kurta Wimmera ("Equilibrium", "Salt"). Ponoć studio zakupiło go za siedmiocyfrową kwotę. Film ma ukazać bohatera wstępującego na drogę, której celem będzie zemsta. Jego porachunki nie będą miały jedynie wymiaru osobistego – konsekwencje będą dotyczyć całego kraju. "The Beekeeper" eksploruje uniwersalne tematy za pomocą niekonwencjonalnej historii, która sprawi, że widzowie będą oglądać go z krawędzi fotela – powiedział Bill Block, prezes wytwórni i jeden z producentów filmu.


David Ayer – kim jest reżyser "The Beekeeper"?Ayer wyreżyserował takie filmy jak "Bogowie ulicy" (stacja Fox obecnie przygotowuje serial na jego podstawie), "Bright", "Furia", "Królowie ulicy" oraz "Ciężkie czasy". Na koncie ma także scenariusze do "Szybkich i wściekłych", "U-571" i "Dnia próby". Ten ostatni już doczekał się telewizyjnej wersji.

W ubiegłym roku reżyser zabrał głos w sprawie swojej pracy nad "Legionem samobójców". Ayer dał wyraz temu, że wersja, która trafiła do kin, nie jest jego wersją. Włożyłem w "Legion samobójców" swoje życie. Stworzyłem coś niesamowitego. Moja wersja jest skomplikowaną i emocjonalną podróżą w towarzystwie kilkorga "złych ludzi", których zlekceważono i porzucono (to motyw, który rezonuje w mojej duszy). Wersja studia to nie mój film, napisał w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Zwiastun filmu "Legion samobójców"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones