Doktor Strange nowym mentorem Spider-Mana

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Doktor+Strange+nowym+mentorem+Spider-Mana-139696
Doktor Strange nowym mentorem Spider-Mana
Po śmierci granego przez Roberta Downeya Jr. Tony'ego Starka fani Marvela zastanawiali się, jakie będą dalsze losy jego podopiecznego, Petera Parkera (Tom Holland). Ta zagadka właśnie została rozwiązana. Jak ujawnia "The Hollywood Reporter", w filmie "Spider-Man 3" nowym mentorem Człowieka-Pająka będzie... Doktor Strange (Benedict Cumberbatch). 

Biorąc pod uwagę, że w filmie ponownie pojawi się znany z "Niesamowitego Spider-Mana 2" Electro (w tej roli Jamie Foxx), możemy się spodziewać, że przygody Człowieka-Pająka przekształcą się w multiwersum. Premiera zapowiedziana jest na koniec przyszłego roku. Nie wiadomo jednak, czy data ta nie zmieni się w związku z pandemią koronawirusa.

Za kamerą ponownie stanie Jon Watts. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu w Atlancie. Harmonogram produkcji zbiega się z rozpoczęciem pracy na planie innego widowiska – "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" w reżyserii Sama Raimiego, do którego zdjęcia rozpoczną się wkrótce w Londynie. Dla Benedicta Cumberbatcha oznacza to konieczność pracy na dwóch planach jednocześnie.
Udostępnij: