Dziś premiera "Horizon: Zero Dawn" na PlayStation 4

Sony Interactive Entertainment Europe /
https://www.filmweb.pl/news/Dzi%C5%9B+premiera+%22Horizon%3A+Zero+Dawn%22+na+PlayStation+4-121997
Dziś ma miejsce premiera najnowszej gry autorstwa holenderskiego studia Guerrilla Games - "Horizon Zero Dawn". Jest to zupełnie nowa marka, która zebrała znakomite oceny w mediach branżowych. W grze wcielamy się w postać Aloy, utalentowanej i zdeterminowanej łowczyni. Gracze przemierzą wspaniały świat zamieszkany przez tajemnicze zmechanizowane stworzenia i wybiorą się w pełną emocji podróż, odkrywając tajemnice zamieszkujących go plemion. Horizon Zero Dawn umożliwi odkrycie starożytnych artefaktów i zaawansowanych technologii, które wpłyną na los planety i wszystkich, którzy na niej żyją. Gra dostępna jest od dzisiaj tylko i wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. 


Ziemia nie należy już do nas…

Dzikie, pełne zieleni krajobrazy i zapierające dech w piersiach widoki. W takiej właśnie scenerii rozpoczyna się przygoda w "Horizon Zero Dawn", gdzie gracz splata swoje losy z kilkuletnią Aloy. W trakcie tej pięknej i intrygującej podróży pojawią się pytania – jak maszyny zawładnęły tym światem i jaki jest ich cel? Co się stało z cywilizacją, po której pozostały jedynie ruiny miast i artefakty? Gracz, wraz z główną bohaterką będzie odkrywał wszystkie zakamarki świata pełnego starożytnych reliktów i budynków, aby poznać tajemnice Aloy i zapomnianej ziemi. 


Człowiek kontra maszyna

Aloy, to urodzona łowczyni, która w trakcie swojej przygody musi pokonać groźne, niezwykle potężne mechaniczne zwierzęta. Podstawą systemu walki w "Horizon Zero Dawn" jest zwinność i przebiegłość Aloy zestawione z siłą i rozmiarem maszyn. Aby pokonać o wiele większego i bardziej zaawansowanego technologicznie przeciwnika, gracz, wraz z główną bohaterką musi wykazać się wiedzą, inteligencją i zwinnością. Świat "Horizon Zero Dawn" to również różnorodni mieszkańcy skupieni wokół kilku plemion, z których każde charakteryzuje się odrębnymi interesami i prowadzoną polityką oraz kulturą i wierzeniami.


Wspaniała przygoda w pięknej scenerii

Post-apokaliptyczny świat "Horizon Zero Dawn" to pokaz najwyższych umiejętności technicznych twórców z Guerrilla Games. Dzięki możliwościom jakie daje technologia HDR (High Dynamic Range) dostępna w obu wersjach konsoli Playstation 4, gra wygląda niezwykle spektakularnie, postaci zachowują się i reagują jak prawdziwi ludzie a krajobrazy otwartego świata zapierają dech w piersiach. Niezwykle szczegółowo zaprojektowane lasy, ogromne góry i pozostałości po dawnej cywilizacji wraz ze zmiennymi warunkami pogodowymi i pełnymi cyklami dnia i nocy to elementy charakterystyczne tego otwartego świata. Dodatkowo, wersja gry przygotowana na PlayStation 4 Pro wykorzystuje wyższą rozdzielczość obrazu, która sprawia, że nawet najmniejszy element stworzonego świata wygląda niezwykle wyraźnie i szczegółowo.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: