Vanessa Kirby na czele obsady gwiazd. Aktorka wyprodukuje thriller "Night Always Comes"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vanessa+Kirby%2C+Jennifer+Jason+Leigh+w+obsadzie+%22Night+Always+Comes%22-155759
Vanessa Kirby na czele obsady gwiazd. Aktorka wyprodukuje thriller "Night Always Comes"
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Jennifer Jason Leigh ("Fargo"), Zack Gottsagen ("Sokół z masłem orzechowym"), Stephan James ("Beacon 23"), Julia Fox ("Bez gwałtownych ruchów"), Eli Roth ("Idol"), Randall Park ("Aquaman i Zaginione Królestwo") i Michael Kelly ("Jack Ryan") zagrają w thrillerze "Night Always Comes". Gwiazdą projektu jest nominowana do Oscara Vanessa Kirby ("Napoleon"), która debiutuje jako pełnoprawna producentka. Dystrybucją zajmie się Netflix.

"Night Always Comes" – co wiemy o filmie?Bohaterką filmu będzie Lynette, kobieta, która ryzykuje wszystko, aby zapewnić lepszą przyszłość sobie i swojemu bratu. Jednej nocy, w trakcie podróży przez Portland musi skonfrontować się ze swoją przeszłością.

Scenariusz, który napisała Sarah Conradt ("Instynkt"), powstał na podstawie powieści Willy’ego Vlautina. Za kamerą stanie Benjamin Caron, reżyser odpowiedzialny za odcinki seriali "The Crown", "Gwiezdne wojny: Andor", "Sherlock" oraz film "Oszustwo".


W rozmowie z portalem Variety Kirby przyznała, że w filmie widzi podobieństwa z takimi tytułami jak "Gloria" Johna Cassavetesa, "Nieoszlifowane diamenty" i "Good Time" braci Safdie oraz "Victoria" Sebastiana Schippera. – Te filmy umieszczają widza w samym centrum ekranowej podróży, która jest naprawdę inspirująca. Oglądając je, jesteś także wewnątrz doświadczenia ich bohaterek. Kiedy chcesz wybrać się z nimi w taką filmową podróż, to znak, że masz do czynienia ze świetnym kinem. I dlatego ta książka tak nam się spodobała – opowiadała aktorka.

Vanessa Kirby – najważniejsze roleW filmografii Vanessy Kirby znajdują się m.in.: dramat "Cząstki kobiety" (który przyniósł jej nominację do Oscara), dwie części serii "Mission: Impossible", widowisko akcji "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" oraz serial "The Crown".

Aktualnie ostatnim filmem w CV aktorki jest wyreżyserowane przez Ridleya Scotta widowisko historyczne "Napoleon". Jako Józefina Bonaparte partnerowała grającemu tytułową rolę Joaquinowi Phoeniksowi. Zobaczcie zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones