Eva Longoria przeżyje okropny, bardzo zły dzień Aleksandra

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Eva+Longoria+prze%C5%BCyje+okropny%2C+bardzo+z%C5%82y+dzie%C5%84+Aleksandra-147954
Eva Longoria przeżyje okropny, bardzo zły dzień Aleksandra
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Eva Longoria ("Dora i Miasto Złota") i komik George Lopez (twórca sitcomu "George Lopez") wystąpią w powstającym dla Disney+ filmie "Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day". To adaptacja bestsellerowej książki dla dzieci autorstwa Judith Viorst. Jej pierwsza ekranizacja powstała w 2014 roku.

"Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day" – fabuła i twórcyNowa wersja opowie historię z perspektywy latynoskich bohaterów. Fabuła skupi się wokół meksykańsko-amerykańskiej rodziny, która niedawno straciła więź ze sobą i swoimi korzeniami. Jej członkowie wspólnie wyruszają w epicką podróż, która natychmiast zaczyna obracać się w komiczną porażkę.

Za kamerą stanie Marvin Lemus ("Gentefied"). Scenariusz napisał Matt Lopez ("Obiecana kraina", "Ojciec panny młodej"). Longoria zagra matkę tytułowego bohatera, pisarkę, która straciła pasję do zawodu. Lopez wcieli się w dziadka Alexandra, zapalonego rowerzystę.


"Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień" z 2014 roku był filmem w reżyserii Miguela Artety. To historia Alexandra (Ed Oxenbould), który ma jedenaście lat i właśnie przeżywa najgorszy dzień swojego życia. Wszystko zaczęło się od gumy do życiu w jego włosach, a potem było tylko gorzej. Kiedy chłopiec dzieli się swoim dramatem z bliskimi, nie znajduje u nich jednak zrozumienia. Zaczyna myśleć, że złe rzeczy przytrafiają się tylko jemu. Z czasem okazuje się, że jego mamie (Jennifer Garner), tacie (Steve Carell), bratu (Dylan Minnette) i siostrze (Kerris Dorsey) też przytrafia się okropny dzień. Producentami tego projektu, ale także nowej wersji są Shawn Levy, Dan Levine i Lisa Henson.

Eva Longoria – skąd znamy aktorkę?Eva Longoria to urodzona w Teksasie aktorka znana dzięki roli Gabrielle w serialu "Gotowe na wszystko". W telewizji występowała ostatnio jako gościnna członkini obsady "Imperium", "Brooklyn 9-9", "Grand Hotel" czy "Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej". Na kinowych ekranach niedawno mogliśmy oglądać ja w komedii "I że ci nie odpuszczę" oraz w aktorskiej wersji animacji dla najmłodszych "Dora i Miasto Złota".