FOTO: Lawrence i Pratt na plakacie "Passengers"

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Lawrence+i+Pratt+na+plakacie+%22Passengers%22-119268
W sieci pojawił się nowy plakat widowiska SF "Passengers". To dobra wiadomość dla fanów Jennifer Lawrence i Chrisa Pratta. Sugeruje bowiem, że grudniowa premiera filmu jednak się odbędzie.

Plakat prezentuje się tak:


(kliknij, aby powiększyć)

Akcja filmu rozgrywa się w dalekiej przyszłości na pokładzie kosmicznego statku kolonizacyjnego. W wyniku awarii systemu jeden z pasażerów wybudził się z hibernacji 90 lat przed dotarciem do celu. Nie mogąc znieść samotności, postanowił obudzić jedną z pasażerek. Wkrótce między dwojgiem rodzi się uczucie.

W czerwcu informowaliśmy o kłopotach "Passengers". Widowisko może stać się ofiarą sądowej batalii, w której ważą się losy praw do korzystania z zaawansowanej technologii motion capture MOVA. Firma DD3/Digital Domain wykorzystywała MOVA do realizacji materiału na potrzeby widowiska. Jednak sąd 17 czerwca nakazał wstrzymanie korzystania z technologii do czasu rozwiązania sprawy.

Pojawienie się plakatu sugeruje jednak, że czarne chmury nad widowiskiem rozwiewają się i zagrożenie związane z niemożliwością pokazania "Passengers" widzom mija.

Obraz ma trafić do kin na całym świecie w okolicach Bożego Narodzenia.