Filmy sensacyjne i największe koprodukcje CANAL+ dla abonentów

https://www.filmweb.pl/news/Filmy+sensacyjne+i+najwi%C4%99ksze+koprodukcje+Canal%2B+dla+abonent%C3%B3w-138943
Filmy sensacyjne i największe koprodukcje CANAL+ dla abonentów
Sensacje, które trzymają widzów w napięciu aż do samego końca oraz największe koprodukcje CANAL+ ostatnich lat. Już teraz abonenci telewizji linearnej CANAL+ mogą wypożyczać i oglądać filmy z najnowszych kolekcji filmowych. Wśród nich m.in. nominowane do Oscara "Zimna wojna" i "Boże Ciało", docenione "Papusza", "Wołyń" oraz "Drogówka" a także, dla fanów mocnych wrażeń, "Samson", "John Wick 3", "Zabójca doskonały" czy "Rambo: Ostatnia krew".

Wybrane filmy z kolekcji SENSACJA:

"SAMSON"
Po stracie miłości swego życia z winy okrutnego księcia Filistyna, młody hebrajczyk o nadprzyrodzonej sile broni swego ludu, poświęcając wszystko, by pomścić swoją miłość, swój lud i swojego Boga. Epicka i pełna akcji opowieść o biblijnym superbohaterze z niezwykłym darem siły, wybrańcu Boga, który ma za zadanie wyzwolić swój lud z niewoli. W tytułową rolę wcielił się Taylor James ("Liga sprawiedliwości", "Mamma Mia!").

"TROPEM BEZPRAWIA"
Na południu Włoch dochodzi do tragedii. Żona i córka Loke'a Hakanssona zostają uprowadzone, po czym giną z rąk porywaczy. Sprawcy nie udaje się schwytać. Po dekadzie pewien detektyw zamierza wyjawić prawdziwe okoliczności zdarzenia. Czy sprawiedliwość zostanie wreszcie wymierzona? 

"ZABÓJCA DOSKONAŁY"
Czy można uciec od przeszłości? Jak daleko można się posunąć, aby chronić tych, których się kocha? Kiedy Eddie Franks trafił do więzienia, był prawdziwym łobuzem. Dziesięć lat odsiadki zahartowało go jeszcze bardziej i zrobiło z niego jeszcze większego twardziela. Twardziela, który po wyjściu na wolność marzy jednak o spokojnym życiu i nadrobieniu straconego czasu ze swoją córką. Nie wie jednak, że, kiedy dowie się o długu jego brata wobec groźnego bossa narkotykowego, stanie przed poważnym dylematem. 

Wybrane filmy z kolekcji KOPRODUKCJE:

"NUMERY"
Absurdalne i surowe społeczeństwo dystopijne zostaje nagle zniszczone, gdy jego przywódca zostaje obalony. Film wyreżyserowany przez ukraińskiego reżysera zza krat, podczas jego uwięzienia w rosyjskim łagrze. Powstał we współprodukcji czterech kinematografii: Ukrainy, Polski, Czech oraz Francji.

"ZIMNA WOJNA"
Historia namiętnej, lecz niemożliwej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Na przeszkodzie ich uczuciu stają nie tylko trudne charaktery, lecz także wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. Tło dla ludzkich dramatów stanowi poruszająca ścieżka dźwiękowa - polska muzyka ludowa przeniesiona z wiejskich chat do filharmonii, hipnotyzujący ówczesną bohemę jazz oraz szlagiery paryskich barów z połowy XX wieku.

Fenomenalny film nagrodzonego Oscarem Pawła Pawlikowskiego ("Ida", "Lato miłości"), który szturmem podbił serca widzów na całym świecie. Obraz przyniósł reżyserowi Złotą Palmę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes oraz trzy nominacje do Oscara w 2019 roku. W obsadzie Joanna Kulig ("Kler", "Niewinne"), Tomasz Kot ("Bogowie", "Skazany na bluesa"), Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Pokot") oraz Agata Kulesza ("Róża", "Jestem mordercą").

"BOŻE CIAŁO"
Fałszywy ksiądz w polskim piekiełku. Dramat społeczno-religijny Jana Komasy, nominowany do Oscara w kategorii "najlepszy film międzynarodowy".

Daniel, wychowanek poprawczaka, czuje kapłańskie powołanie. Wyszedłszy na wolność, zaczyna podszywać się pod księdza. W miasteczku, w którym się zatrzymuje, akurat potrzebny jest duchowy przywódca - lokalna społeczność pozostaje pogrążona w żałobie i skonfliktowana po niedawnej tragedii. "Boże Ciało" zdobyło wiele wyróżnień, w tym nominację do Oscara w kategorii "najlepszy film międzynarodowy".

Pełna lista filmów dostępnych w kolekcjach:

SENSACJA:


"Samson"
"Pod powierzchnią"
"Ocaleni"
"Tropem bezprawia"
"Tunel"
"Anna"
"John Wick 3"
"Rambo: Ostatnia krew"
"Zabójca doskonały"

KOPRODUKCJE:


"Numery"
"Papusza"
"Święta krowa"
"Made in Poland"
"Wołyń"
"Zimna Wojna"
"Drogówka"
"Boże Ciało"
"Ikar. Legenda Mietka Kosza"

Zapraszamy do odwiedzenia strefy CANAL+ na Filmwebie, gdzie znajdziecie informacje o premierach i nowościach dostępnych w CANAL+, nowej telewizji przez internet. Premiery największych hitów kinowych, najlepsze kanały na żywo, emocjonujący sport. Nagradzane filmy prosto z Hollywood oraz najnowsze polskie produkcje. Oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz!

Odwiedź strefę CANAL+.

Informacja sponsorowana
Udostępnij: