Głosujemy na "Body/Ciało" M. Szumowskiej w People’s Choice Award 2016

https://www.filmweb.pl/news/G%C5%82osujemy+na+%22Body+Cia%C5%82o%22+M.+Szumowskiej+w+People%E2%80%99s+Choice+Award+2016-119615
Łączmy siły i głosujmy!

Tym razem to właśnie Publiczność może zadecydować o prestiżowej nagrodzie dla polskiego filmu "Body/Ciało" w reż. Małgośki Szumowskiej.

 

GŁOSUJ TERAZ >>>>>> TUTAJ

Każdego roku, Europejska Akademia Filmowa pozwala kinomanom z całej Europy wybrać swój ulubiony film. People's Choice Award jest jedną z kategorii Europejskich Nagród Filmowych dla twórców szczególnie istotną. O przyznaniu nagrody decyduje bowiem Publiczność. Dlatego zachęcamy do oddania głosu na Polski film oraz rodzimą kinematografię. Wierzymy, że wspólna inicjatywa, a także wielomiesięczna ciężka praca, pozwolą nam otrzymać to niezwykle istotne dla każdego filmowca wyróżnienie. 

Głosowanie na "Body/Ciało" M. Szumowskiej


Oddanie głosu możliwe jest za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i prostego formularza, który został na niej zamieszczony. 

GŁOSUJ TERAZ >>>>> TUTAJ

Każdy, kto zagłosuje, ma szansę wygrać wyjazd na galę wręczenia Nagród Europejskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się 10 grudnia 2016 we Wrocławiu, Europejskiej Stolicy Kultury 2016. 

"Body/Ciało" otrzymało wiele cennych wyróżnień oraz niezwykle przychylne opinie krytyków. Srebrny Niedźwiedź za Najlepszą Reżyserię na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, wygrana w kategorii Najlepszy Europejski Montaż oraz nominacja dla Najlepszego Europejskiego Reżysera do Europejskich Nagrodach Filmowych w 2015 roku, zwycięstwo w czterech kategoriach podczas tegorocznych Orłów (m.in. Najlepszy Film i Najlepsza Reżyseria), czy aż sześć statuetek podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni - to tylko niektóre z nich. Obraz był również wyświetlany podczas festiwali w Toronto, Karlovych Varach czy Londynie. Film spotkał się również z pełnym emocji przyjęciem ze strony publiczności. To olbrzymi zaszczyt, ale przede wszystkim motywacja dla wszystkich zaangażowanych w tworzenie filmu. Również dla Małgorzaty Szumowskiej, która po raz kolejny bardzo mocno zaznaczyła swoją obecność w kinematografii, dziedzinie w dalszym ciągu zdominowanej przez mężczyzn.

Janusz Gajos w "Body/Ciało"

Starając się o People’s Choice Award, współtworzymy historię i wspólnie budujemy obraz rodzimej kinematografii. Dotychczas jedynym polskim filmem, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie, jest "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Obecnie jesteśmy bardzo blisko, aby ten sukces powtórzyć.

ZACHĘCAMY WAS DO GŁOSOWANIA NA BODY/CIAŁO W TEGOROCZNEJ EDYCJI PEOPLE’S CHOICE AWARD 

GŁOSUJ TERAZ  >>>> TUTAJ

Producentem obrazu jest firma NOWHERE, koproducentami Kino Świat, D35 i Mazowiecki Fundusz Filmowy. Film współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.
Informacja sponsorowana