Blumhouse łączy siły z Atomic Monster. Najlepsze horrory pod jednym dachem?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Blum+potwierdza%3A+Blumhouse+%C5%82%C4%85czy+si%C5%82y+z+Atomic+Monster+Jamesa+Wana-153479
Blumhouse łączy siły z Atomic Monster. Najlepsze horrory pod jednym dachem?
źródło: Getty Images
autor: Bonnie Biess
Stało się. Po ponad roku od ogłoszenia planów o fuzji Jason Blum i James Wan połączyli swoje studia. Informację tę potwierdził na portalu X, czyli dawnym Twitterze, Jason Blum

Blumhouse i Atomic Monster łączą siły. Zobacz zwiastun ich nowego horroru


Umowa została zawarta. Blumhouse i Atomic Monster oficjalnie połączyły siły. Najwybitniejsze horrory teraz pod jednym dachem – napisał Jason Blum. W udostępnionym w jego poście wideo znalazły się fragmenty takich hitów jak "Obecność", "Pięć koszmarnych nocy" czy "M3GAN". Możecie je zobaczyć poniżej: Blumhouse i Atomic Monster miały już okazję współpracować w przeszłości. Ich najnowszym projektem jest wyreżyserowany przez Bryce'a McGuire'a horror "Przeklęta woda", który na ekrany amerykańskich kin trafi już w najbliższy weekend. Polska premiera zaplanowana jest na marzec. Zobaczcie zwiastun: Zgodnie z umową oba studia wciąż będą działać jako oddzielne wytwórnie i zachowają niezależność twórczą. Blum i Wan liczą, że dzięki współpracy zwiększą liczbę produkcji, nad którymi pracują. 

Zazwyczaj nie wypuszczamy więcej niż trzech, czterech filmów rocznie. Mam nadzieję, że razem z Jamesem będziemy mogli podwoić tę liczbę do sześciu, ośmiu filmów kinowych na rok – powiedział Blum w listopadzie 2022 roku, czyli niedługo po ogłoszeniu planów o fuzji. 

Zobacz zwiastun filmu "Aquaman i Zaginione Królestwo"


Aktualnie filmografię Jamesa Wana zamyka widowisko "Aquaman i Zaginione Królestwo" z Jasonem Momoą i Patrickiem Wilsonem w rolach głównych. Zobaczcie jego zwiastun: Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Aby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones