Jason Statham zabiera sequel "Przekładańca" do telewizji

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jason+Statham+zabiera+sequel+%22Przek%C5%82ada%C5%84ca%22+do+telewizji-113530
Jason Statham zabiera sequel "Przekładańca" do telewizji
źródło: Getty Images
autor: Alberto E. Rodriguez
Jason Statham, którego ostatnio mogliśmy oglądać w "Szybkich i wściekłych 7" oraz "Agentce", zagra w serialu "Viva La Madness". Powstanie on dla studia Gaumont International TV.

GettyImages-478208336.jpg Getty Images © Alberto E. Rodriguez

Będzie to ekranizacja powieści J.J. Connolly'ego, która jest kontynuacją jego książki "Layer Cake" (w 2004 na jej podstawie Matthew Vaughn nakręcił "Przekładaniec" z Danielem Craigiem). Statham będzie również producentem serialu, a Connolly ma napisać scenariusz.

W "Viva La Madness" anonimowy bohater przebywa samotnie na Karaibach tęskniąc za przestępczym życiem. Ale w domu wciąż jest poszukiwanym człowiekiem. W końcu łączy siły z parą londyńskich gangsterów.

Będzie to pierwsza telewizyjna rola główna Stathama. Sposób, w jaki J.J. pisze, jest tak celny i autentyczny, że trudno wyrzucić jakiś fragment. Próby okrojenia niektórych postaci czy wątków się nie sprawdzały, chcieliśmy zachować wszystko. Jedynym wyjściem był 10-godzinny serial, który pozwoli nam zanurzyć się w świecie Connolly'ego, powiedział aktor i producent w jednej osobie.

Projekt na razie nie ma stacji telewizyjnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones