Jeden z pięciu spin-offów "Gry o tron" trafił do kosza

We Got This Covered / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jeden+z+pi%C4%99ciu+spin-off%C3%B3w+%22Gry+o+tron%22+trafi%C5%82+do+kosza-132824
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, w przygotowaniu było pięć spin-offów największego hitu HBO, "Gry o tron". Od samego początku wiadomo jednak było, że nie wszystkie trafią do realizacji. I tak też się stało przynajmniej z jednym z tych projektów.


Ujawnił to autor spin-offu, scenarzysta "Gry o tron" Bryan Cogman. Jak powiedział, HBO zdecydowało się pójść w innym kierunku i jego prequel nie zostanie zrealizowany.

O projekcie, nad którym Cogman pracował we współpracy z George'em R.R. Martinem, niewiele wiadomo. Swego czasu sam pisarz ujawnił, że ten prequel miał bazować na znanym fanom "Pieśni lodu i ognia" materiale. Nie powiedział jednak, o który chodzi.

Jedynym prequelem, który otrzymał póki co zlecenie na realizację odcinka pilotowego, jest ten autorstwa Jane Goldman o roboczym tytule "The Long Night". Trwa proces obsadzania ról. Angaż otrzymali już: Miranda Richardson, Jamie Campbell Bower, Toby Regbo, Georgie Henley, Alex Sharp i Naomi Ackie.

Pozostałe prequele "Gry o tron" szykowali: Max Borenstein, Brian Helgeland i Carly Wray. Ich los nie jest na razie znany.

Serial "Gra o tron" obejrzysz w HBO GO, które możesz wypróbować bezpłatnie przez miesiąc.
Udostępnij: