Jena Malone zamieszka na osiedlu z piekła rodem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jena+Malone+zamieszka+na+osiedlu+z+piek%C5%82a+rodem-150864
Jena Malone zamieszka na osiedlu z piekła rodem
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Jena Malone zagra jedną z głównych ról w paranormalnym thrillerze. Projekt nosi tytuł "The Movers"

Rodzina w tarapatach. Co wiemy o "The Movers"?Oprócz Malone w obsadzie filmu znaleźli się: Terrence Howard ("Triumf"), Christopher Lloyd ("Nikt") i Tom Everett Scott ("Dobry ojciec: Historia Martina MacNeilla"). Za kamerą stanie Belg Giorgio Serafini ("Nowy kurs"). Jest on również autorem scenariusza.

"The Movers" to opowieść o bardzo zżytej ze sobą rodzinie, która przeprowadza się do idyllicznego osiedla. Niestety są to pozory, za którymi kryje się koszmar każący im zakwestionować wszystko, co wiedzą o świecie. Czeka ich spotkanie ze zwodniczymi aniołami i demonami współczucia oraz zdesperowanymi duszami szukającymi ucieczki.

Jena Malone - ostatnie role aktorkiJena Malone grywa ostatnio w mniejszych filmach o dużym spektrum gatunkowym. W jej filmografii są horrory jak "Swallowed" i "Konsekracja", dramaty ("Porcupine") jak i muzyczne biografie ("Stardust").

Na premierę czeka z kolei ambitne widowisko Zacka Snydera z jej udziałem "Rebel Moon". To kino sf stanowiące odpowiedź Snydera na uniwersum Star Wars.

Zwiastun filmu "Konsekracja"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones