Kogo gra Jena Malone w "Batman v Superman"?

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kogo+gra+Jena+Malone+w+%22Batman+v+Superman%22-112697
Odkąd ujawniono, że Jena Malone ("Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Sucker Punch") dołączyła do obsady filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", fani zachodzili w głowę, w kogo wcieli się w aktorka. Wygląda na to, że zagadka została rozwiązana.


UWAGA! PONIŻEJ MOGĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ SPOILERY!

Według najnowszych informacji - wbrew pierwszym przeciekom oraz marzeniom fanów - Malone nie zagra Carrie Kelly, czyli dziewczyny, która przywdziewa kostium Robin w komiksie Franka Millera "Powrót Mrocznego Rycerza". Ale nie oznacza to, że nie wcieli się ona w ikoniczną postać z komiksu.

Aktorka dostała bowiem (podobno) rolę Barbary Gordon, córki komisarza Jamesa Gordona. Niestety, w tym miejscu kończy się nasza wiedza. Barbara ma przecież dość bogatą komiksową historię. Pytanie więc, czy w filmie Zacka Snydera zobaczymy zwyczajną córkę szefa policji czy raczej partnerującą Batmanowi Batgirl? A może będzie to Oracle - czyli Barbara, która, sparaliżowana przez Jokera, stała się mistrzynią baz danych i hakerką, regularnie pomagającą Człowiekowi-Nietoperzowi?

Którą Barbarę Gordon najchętniej zobaczylibyście na dużym ekranie?"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" wejdzie do kin w marcu przyszłego roku. W obsadzie są m.in. Henry Cavill, Ben Affleck, Amy Adams, Gal Gadot i Jesse Eisenberg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones