Zagadka występu Jeny Malone w "Batman v Superman" rozwiązana?

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zagadka+wyst%C4%99pu+Jeny+Malone+w+%22Batman+v+Superman%22+rozwi%C4%85zana-116299
Zagadka występu Jeny Malone w "Batman v Superman" rozwiązana?
źródło: Getty Images
autor: Jason Merritt
Jedną z zagadek "Batman v Superman" jest to, kogo zagra Jena Malone. Wiemy, że aktorka została wycięta z kinowej wersji filmu, ale prawdopodobnie pojawi się w wersji rozszerzonej na wydaniach Blu-ray/DVD. Początkowo podejrzewano, że wcieli się ona w Carrie Kelly, czyli Robin z "Powrotu Mrocznego Rycerza" Franka Millera. Potem huknęła plotka, że Malone gra jednak Barbarę, córkę komisarza Gordona, która przywdziewa również kostium Batgirl. Zack Snyder jednak kategorycznie wykluczył możliwość, by aktorka wcielała się w Robin bądź Batgirl. Zapraszamy na ciąg dalszy spekulacji.

GettyImages-497475144.jpg Getty Images © Jason Merritt

UWAGA! PONIŻEJ MOGĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ SPOILERY!

Jeden z użytkowników portalu Reddit twierdzi, że widział już "Świt sprawiedliwości" na pokazie testowym. Opublikował też pytania z ankiety, jaką rozdawali po seansie pracownicy Warner Bros. Studio sprawdza w niej, którą z postaci z filmu widzowie najchętniej zobaczyliby w kolejnych produkcjach. Na liście figuruje Jena Malone jako… Barbara Gordon. Wygląda więc na to, że Snyder był bardzo precyzyjny w doborze słów, kiedy wykluczał udział Batgirl. Brak Batgirl nie oznacza przecież braku Barbary Gordon.

Pytanie więc, dlaczego wątek z Malone został wycięty? Czy podpowiedzią jest fakt, że wersja rozszerzona posiada kategorię R? Czy jest zatem szansa na to, że Snyder pokaże nam - np. w formie retrospekcji - swoją wersję "Zabójczego żartu" Alana Moore'a? Przypomnijmy, że komiks opowiadał o napadzie Jokera na Barbarę Gordon, w wyniku którego traciła ona władzę w nogach. Taka scena faktycznie mogła być na tyle drastyczna, że znalazła się na podłodze montażowni.

Polska premiera filmu: 1 kwietnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones