Jenna Ortega o swojej bohaterce z "Beetlejuice Beetlejuice". Da popalić Winonie Ryder?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jenna+Ortega+o+swojej+bohaterce+z+%22Beetlejuice+Beetlejuice%22.+Da+popali%C4%87+Winonie+Ryder-154251
Jenna Ortega o swojej bohaterce z "Beetlejuice Beetlejuice". Da popalić Winonie Ryder?
źródło: Getty Images
autor: Michael Tullberg
Wiemy, że w "Beetlejuice Beetlejuice" Jenna Ortega wciela się w córkę granej przez Winonę Ryder Lydii Deetz. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów na temat jej bohaterki.

Jenna Ortega o swojej bohaterce z "Beetlejuice Beetlejuice"


Jenna Ortega opowiedziała o swojej bohaterce w rozmowie z Vanity Fair. Młoda aktorka opowiedziała m.in. o relacjach między jej postacią a graną przez Winonę Ryder Lydią Deetz.

Nie wiem, ile właściwie mogę powiedzieć, ale gram córkę Lydii Deetz – powiedziała. Powiedziałabym, że jest dziwna, ale w inny sposób niż to sobie wyobrażacie. Relacja jaka łączy Lydię i Astrid, moją bohaterkę, jest bardzo istotna. (...) Aby dowiedzieć się, co wydarzyło się w życiu Lydii od wydarzeń przedstawionych w pierwszym filmie, będziecie musieli trochę pogłówkować, ale uważam, że to bardzo fajne. Każdy, kto kocha tę postać, musi być podekscytowany perspektywą ponownego spotkania z nią.

Ze słów młodej aktorki wynika, że jednym z wątków filmu będzie konflikt międzypokoleniowy:

Może nie jest jej całkowitym przeciwieństwem, ale jak każde dziecko wchodzące w wiek nastoletni chce być z daleka od swoich rodziców. Z założenia staje w opozycji do wszystkiego, co kochają jej rodzice. Wydaje mi się, że to trochę tak wygląda. Może nie noszę się na różowo i nie jestem cheerleaderką, ale jestem w opozycji do przeszłości i historii mojej mamy. Trochę się kłócimy.

Światowa premiera filmu "Beetlejuice Beetlejuice" zaplanowana jest na wrzesień tego roku.

Najważniejsze role Jenny Ortegi. Zobacz zwiastun "Wednesday"


Jenna Ortega największą popularność zdobyła dzięki roli Wednesday Addams w serialu "Wednesday", który Tim Burton zrealizował dla Netfliksa. Zobaczcie jego zwiastun: W filmografii młodej aktorki znajdziemy też takie seriale jak "Jane the Virgin" czy "Ty", a także filmy "Ratujmy Florę", "Opiekunka: Demoniczna królowa", "X", a ostatnio "Krzyk" i "Krzyk VI", w którym wcieliła się w postać Tary Carpenter. Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem są m.in. drugi sezon "Wednesday" oraz "Beetlejuice Beetlejuice".


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones