Jest szansa na "Hellboya 3"?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jest+szansa+na+%22Hellboya+3%22-121332
Parę dni temu Guillermo del Toro poprosił na Twitterze fanów, by wyrazili swoje zainteresowaniem trzecią częścią "Hellboya". Była to szczególna forma ankiety: można było zagłosować na "tak" albo na "bardzo tak". Reżyser obiecał, że jeśli w ciągu 24 godzin zbierze 100 tysięcy głosów, postara się zawalczyć o realizację filmu.


Wygląda na to, że się udało. Rozmawiałem z Ronem Perlmanem. Jest chętny do dyskusji, napisał del Toro. W następnej kolejności zgłaszam się do Mignoli. Będę dawał znać. Jestem bardzo poruszony waszą miłością do części pierwszej i drugiej.Ron Perlman to oczywiście odtwórca roli Hellboya, a Mike Mignola - twórca komiksowego pierwowzoru filmów.

Cała sytuacja okazuje się o tyle zaskakująca, że w ostatnich latach zarówno del Toro jak i Perlman raczej studzili nadzieje fanów, udzielając coraz bardziej sceptycznych wypowiedzi na temat możliwości realizacji "Hellboya 3". Nie wiadomo też, czy del Toro ma już pomysł na fabułę i jak zamierza wpasować walkę o film w swój jak zwykle napięty grafik.