Serialowa Anna Boleyn obok Jareda Leto w "TRON: Ares"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jodie+Turner-Smith+%28%22Anna+Boleyn%22%29+obok+Jareda+Leto+w+%22TRON%3A+Ares%22-151331
Serialowa Anna Boleyn obok Jareda Leto w "TRON: Ares"
źródło: Getty Images
autor: David M. Benett
Coraz ciekawiej prezentuje się obsada disnejowskiego superwidowiska "Tron: Ares". Prócz Jareda Leto oraz gwiazdy serialu "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera", Evana Petersa, wystąpi w nim Jodie Turner-Smith. Znacie ją z filmów "Neon Demon" oraz "Zabójcze wesele", a także z tytułowej roli w kontrowersyjnym serialu "Anna Boleyn

Co wiemy o trzecim "Tronie"?Za kamerą widowiska "Tron: Ares" stanie Joachim Rønning ("Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Czarownica 2"). Leto wcieli się w tytułowego Aresa - manifestację programu Tron.
Rola Petersa trzymana jest w tajemnicy, ale nieoficjalnie mówi się, że mógłby zagrać żołnierza z wirtualnego świata albo nieprzystosowanego społecznie gracza. 


Podczas gdy dwie poprzednie części "Trona" rozgrywały się w wirtualnej rzeczywistości, scenariusz "Aresa" napisany przez Jesse'ego Wigutowa i Jacka Thorne'a koncentruje się na autonomicznym programie, który przenika do świata ludzi. 

Realizację tak jak w przypadku poprzednich części finansuje Disney.

O czym opowiada seria "TRON"?"TRON" z 1982 roku był historią Kevina Flynna (Jeff Bridges), genialnego twórcy gier komputerowych. Włamuje się do głównego komputera swego dawnego pracodawcy i przypadkiem zostaje wciągnięty do wirtualnego świata, w którym będzie musiał walczyć w niebezpiecznych rozgrywkach własnego projektu.

"TRON: Dziedzictwo" opowiadał z kolei o synu Kevina, Samie (Garrett Hedlund). Poszukując przyczyny nagłego zniknięcia swojego ojca, zostaje on wciągnięty do cyfrowego świata, w którym tamten żył przez ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powierniczką Kevina, Quorą (Olivia Wilde), ojciec i syn wyruszają na wyprawę przez wizualnie olśniewający, cybernetyczny wszechświat, który stał się jeszcze bardziej zaawansowany i nadzwyczaj niebezpieczny. 

Zwiastun filmu "TRON: Dziedzictwo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones