John Leguizamo jako wróg Spider-Mana? Keaton zabrał mu rolę?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/John+Leguizamo+twierdzi%2C+%C5%BCe+wykorzystano+go+jako+pionka%2C+by+Michael+Keaton+m%C3%B3g%C5%82+zagra%C4%87+Vulture%27a-149555
John Leguizamo jako wróg Spider-Mana? Keaton zabrał mu rolę?
źródło: Getty Images
autor: Bruce Glikas
John Leguizamo jako Vulture? Aktor, który zagrał ostatnio w "Menu", zdradził, że był jednym z kandydatów do roli przeciwnika Człowieka-Pająka w widowisku "Spider-Man: Homecoming". Ostatecznie rolę zagrał Michael Keaton. Leguizamo ma żal do studia Sony i czuje się wykorzystany. Podejrzewa bowiem, że został wykorzystany w negocjacyjnej rozgrywce.

John Leguizamo mógł zagrać Vulture'a?
John Leguizamo zdradził, że brał udział w negocjacjach, których przedmiotem był występ w roli Vulture'a w widowisku "Spider-Man: Homecoming".
Aktor wszedł do gry po tym, jak rozmowy studia Sony z Michaelem Keatonem na ten sam temat stanęły w martwym punkcie.

Miałem wystąpić jako Vulture, powiedział Leguizamo. Wynegocjowaliśmy umowę i miałem go zagrać. Ale wtedy powiedzieli mi, że Michael Keaton chce rolę z powrotem i spytali, czy mu ją oddam. Powiedziałem "Cóż, no dobra". A oni na to, że na pewno jeszcze razem coś zrobimy. Tak to wyglądało.

Wykorzystano mnie jako pionka, by domknąć umowę z Keatonem. Powinienem był powiedzieć "nie", bo zgodziliśmy się już na warunki. Nie miałem dowodów, ale też nie lubię się procesować, dodał.

Aktor zdradził, że studio Sony zaoferowało mu następnie "coś małego" i on zdecydował się nie przyjąć tej roli.

Kim jest Vulture?Vulture (Sęp), a właściwie Adrian Toomes, to jeden z największych przeciwników Spider-Mana. Specjalny sprzęt i kostium wyposażony m.in. w skrzydła dają mu możliwość latania i nadludzką siłę. W widowisku "Spider-Man: Homecoming" (2017) wcielił się w niego Michael Keaton.

"Strażnicy Galaktyki: Volume 3": nowy zwiastunW tym roku do kin trafią trzy produkcje Marvel Studios: "Ant-Man i Osa: Kwantomania" (17 lutego), "Strażnicy Galaktyki: Volume 3" (5 maja) oraz "The Marvels" (28 lipca). Zobaczcie najnowszy zwiastun "Strażników Galaktyki: Volume 3", który miał premierę podczas Super Bowl:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones