John Wick powróci w sequelu

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/John+Wick+powr%C3%B3ci+w+sequelu-109613
Przy okazji premiery "Johna Wicka" na rynku kina domowego reżyserzy filmu zdradzili, że trwają prace nad jego kontynuacją.


Chad Stahelski i David Leitch podkreślają, że najważniejszy jest bohater: Jeśli w filmie jest świetna akcja, ale bohater nie ma charyzmy i nikt go nie lubi, nie będziesz chciał tego obejrzeć. Spójrz na jakąkolwiek wielką gwiazdę kina akcji - Harrisona Forda, Liama Neesona czy Roberta Downeya Jr, wybierz nazwisko - najpierw kochasz bohatera. Dobra akcja, zła akcja, po prostu kochasz ich w akcji. Chcemy się upewnić, że mamy dobrą historię i bohatera, którego każdy kocha. Potem dodamy do tego akcję, która - obiecujemy - będzie wystrzałowa.

Póki co duet reżyserów-kaskaderów nie chciał ujawnić szczegółów fabuły sequela. Nie zdradzono również, czy Keanu Reeves powróci w tytułowej roli.

John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach.
Udostępnij: