Johnny Depp jako Johnny Puff. Nie kojarzycie? Zobaczcie zwiastun i zdjęcia

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Johnny+Depp+jako+ptaszek+Johnny+Puff.+Zobaczcie+zwiastun+i+zdj%C4%99cia+%E2%80%93+Filmweb-152309
Johnny Depp jako Johnny Puff. Nie kojarzycie? Zobaczcie zwiastun i zdjęcia
źródło: Getty Images
autor: Samir Hussein
Dobra wiadomość dla miłośników Johnny'ego Deppa i jego ptasiego wcielenia jako Johnny'ego Puffa w serii "Puffins". Powstaje nowy film w cyklu pod tytułem "Johnny Puff: Secret Mission"! Nie kojarzycie? Już opowiadamy. Na dowód mamy zdjęcia i pierwszy zwiastun.

Johnny Depp w serii "Puffins""Puffins" to animowany cykl (dwa seriale) opowiadający o przedstawicielach maskonurów (gatunek ptaka wodnego z charakterystycznym dziobem). Głównymi bohaterami są: Tic i Tac, Didi, Pie oraz Johnny Puff – upadła gwiazda rocka, w tej roli Johnny Depp. Seria "Puffins" poruszała jak dotąd takie tematy, jak ochrona środowiska czy współpraca w zespole.

Postacie używają tu specyficznego dialektu, który sam Depp nazwał kiedyś połączeniem swojego własnego głosu z dźwiękami wydawanymi przez prawdziwe maskonury. 

W tej części Johnny Puff i przyjaciele staną do walki ze swoich odwiecznym wrogiem morsem Ottonem. To od nich zależy przyszłość całej wioski. Reżyserem filmu jest Nestor F. Dennis.

Producenci podpisali umowę na dystrybucję "Johnny Puff: Secret Mission" w takich krajach, jak Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Turcja i Korea, a także na Bliskim Wschodzie. W tych miejscach film zadebiutuje jeszcze w tym roku. 

Aktualnie trwają rozmowy nad dystrybucją filmu w USA. 

"Johnny Puff: Secret Mission" – zwiastun
"Johnny Puff: Secret Mission" – zdjęcia
Nad czym aktualnie pracuje Johnny Depp?Poza użyczeniem głosu w animacji "Johnny Puff: Secret Mission", Depp kręci aktualnie na Węgrzech biografię słynnego włoskiego artysty Amadeo Modiglianiego. Projekt nosi tytuł "Modi", a jedną z jego gwiazd jest Al Pacino, który pełni także funkcję producenta. Dla Deppa to pierwszy reżyserski projekt od czasów "Odważnego" z 1997 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones