Jeden z "Dżentelmenów", Hugh Grant, w nowym filmie Guya Ritchiego

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Josh+Hartnett+w+nowym+filmie+Guya+Ritchiego+z+Jasonem+Stathamem-140984
Jeden z "Dżentelmenów", Hugh Grant, w nowym filmie Guya Ritchiego

UPDATE: Hugh Grant również prowadzi rozmowy w sprawie dołączenia do obsady filmu "Five Eyes". Aktor niedawno wystąpił u Ritchiego w filmie "Dżentelmeni".Josh Hartnett ("Pearl Harbor", "Helikopter w ogniu") zagra w najnowszym filmie Guya Ritchiego pt. "Five Eyes". Projekt zapowiadany jest jako thriller szpiegowski, a w obsadzie są już: Jason Statham, Cary Elwes i Aubrey Plaza. Realizację filmu finansuje studio Miramax.

Statham wcieli się w agenta wynajętego przez międzynarodową organizację szpiegowską. Jego zadaniem jest powstrzymanie sprzedaży śmiertelnej broni, która może zaburzyć porządek na świecie. Do pomocy zostaje mu przydzielony technologiczny ekspert z CIA. Niedobrana para wspólnie wyrusza na misję zinfiltrowania handlującego bronią miliardera.

Scenariusz napisali Ivan Atkinson i Marn Davies

W przygotowaniu jest jeszcze jeden film napisany i wyreżyserowany przez Guya Ritchiego – "Wrath of Man". W nim również zobaczymy Jasona Stathama i Josha Hartnetta. Będzie to remake francuskiego filmu z 2004 roku pt. "Konwojent" Nicolasa Boukhriefa
Udostępnij: