Josh O'Connor w gejowskim romansie Luki Guadagnino. Co wiemy o "Separate Rooms"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Josh+O%27Connor+w+gejowskim+romansie+Luki+Guadagnino.+Co+wiemy+o+%22Separate+Rooms%22-154754
Josh O'Connor w gejowskim romansie Luki Guadagnino. Co wiemy o "Separate Rooms"?
źródło: Getty Images
autor: Lionel Hahn
Josh O'Connor, którego już wkrótce zobaczymy w "Challengers" Luki Guadagnino, najwyraźniej polubił współpracę z twórcą "Tamtych dni, tamtych nocy". Aktor ma aktualnie prowadzić rozmowy w sprawie występu w najnowszym filmie reżysera – gejowskim romansie "Separate Rooms".

Co wiemy o "Separate Rooms"?


"Separate Rooms" będzie adaptacją powieści zmarłego w 1991 roku Piera Vittorio Tondelliego. Scenariusz napisze Francesca Manieri. Miała ona już okazję współpracować z Guadagnino przy miniserialu "Tacy właśnie jesteśmy".

O'Connor stara się o rolę włoskiego pisarza imieniem Leo, który opłakuje śmierć swojego chłopaka – nieśmiałego niemieckiego muzyka Thomasa. Choć łączyło ich płomienne uczucie, związek naznaczony był różnymi formami separacji. Jak podaje Variety, rozmowy są na zaawansowanym etapie. Mimo że żadna umowa nie została jeszcze podpisana, w ramach przygotowań do roli aktor zaczął już uczyć się włoskiego.

"Do ostatniej kości" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Do ostatniej kości". Aktualnie zamyka on filmografię Luki Guadagnino.Skąd znamy Josha O'Connora? Zobacz zwiastun "Challengers"


Josh O'Connor najlepiej znany jest z roli księcia Karola w trzecim i czwartym sezonie "The Crown". W jego filmografii znajdziemy też takie seriale jak "Durrellowie" i "Nędznicy" praz filmy "Piękny kraj", "Emma." czy "La chimera". Wśród zbliżających się premier z jego udziałem jest m.in. romans "Challengers", w którym wystąpił z Zendayą i Mikiem Faistem. Zobaczcie zwiastun: 

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones