Julia Roberts w kolejnym filmie twórcy "Mr. Robot"

The InSneider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Julia+Roberts+i+re%C5%BCyser+%22Zostaw+%C5%9Bwiat+za+sob%C4%85%22+kontynuuj%C4%85+wsp%C3%B3%C5%82prac%C4%99-154173
Julia Roberts w kolejnym filmie twórcy "Mr. Robot"
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Julia Roberts zagra w kolejnym filmie Sama Esmaila, twórcy "Mr. Robot". Projekt nosi tytuł "Panic Carefully"

Co nowego od twórców "Zostaw świat za sobą"?Niestety na razie nie znamy żadnych szczegółów filmu.

Wiemy jedynie, że o prawa do jego realizacji walczą najwięksi gracze Hollywoodu. Filmem zainteresowana jest platforma Netflix oraz wytwórnie Paramount i Warner, które kuszą możliwością kinowej dystrybucji.

Netflix to oczywiście dom ostatniego wspólnego projektu Roberts i Esmaila, czyli filmu "Zostaw świat za sobą". Para pracowała wcześniej przy serialu Amazonu "Homecoming".


O filmie "Zostaw świat za sobą""Zostaw świat za sobą" to apokaliptyczny thriller. Oprócz Roberts w obsadzie byli: Ethan Hawke, Mahershala Ali i Myha'la Herrold.

Amanda i jej mąż Clay wynajmują na weekend luksusowy dom wraz z dziećmi – Archiem i Rose. Ich wakacje wywraca do góry nogami nocna wizyta dwojga nieznajomych – G.H. i jego córki Ruth, którzy przynoszą wieści o tajemniczym cyberataku i chcą schronić się w domu twierdząc, że należy do nich. Obie rodziny stawiają czoła nadciągającej katastrofie, która z minuty na minutę coraz bardziej przeraża, zmuszając wszystkich do pogodzenia się z pozycją w pogrążającym się świecie.

Zwiastun filmu "Zostaw świat za sobą"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones