Kevin Bacon w nowym thrillerze twórcy "Mr. Robota"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Bacon+w+nowym+thrillerze+tw%C3%B3rcy+%22Mr.+Robota%22-146188
Kevin Bacon w nowym thrillerze twórcy "Mr. Robota"
źródło: Getty Images
autor: Tommaso Boddi
Gwiazdorska obsada powstającego dla Netflixa filmu "Leave the World Behind" powiększyła się o kolejne nazwiska. Do Julii Roberts, Ethana Hawke’a, Mahershali Alego i Myha’li Herrold dołączyli Kevin Bacon ("Miasto na wzgórzu") oraz Farrah Mackenzie ("Zachowaj spokój"). Reżyseruje twórca serialu "Mr. Robot" Sam Esmail.

Co wiemy o "Leave The World Behind"?Fabuła filmu – będącego adaptacją książki Rumaana Alama pod tym samym tytułem – opowiada o losach dwóch nieznających się rodzin, które muszą połączyć siły podczas pewnego feralnego weekendu, gdy w okolicy przestają funkcjonować urządzenia elektryczne. Hawke wcieli się w męża kobiety granej przez Roberts, Herrold będzie z kolei córką bohatera Alego. Nie wiadomo, w jakich rolach zobaczymy Bacona i Mackenzie.

GettyImages-499363578.jpg Getty Images © Theo Wargo


Esmail samodzielnie zaadaptował powieść na scenariusz filmowy. Wśród producentów projektu jest zarówno reżyser, jak i Julia Roberts. Oboje współpracowali już przy serialu "Gaslit", opowiadającym o mniej znanych "bohaterach" afery Watergate. 

Netflix nabył prawa do dystrybucji  "Leave the World Behind" po pokonaniu dziewięciu innych studiów i platform streamingowych. W ostatecznej walce przebił oferty MGM i Apple’a.

Mackenzie i Bacon – skąd znamy aktorów?Farrah Mackenzie to młoda aktorka pochodząca z rodziny pracującej w showbiznesie. Jej dziadek Will to reżyser sitcomów "Na wariackich papierach", "Hoży doktorzy" czy "Wszyscy kochają Raymonda", a jej rodzice również występują przed kamerą. Sama Farrah pojawiła się w filmach "Logan Lucky", "You Get Me", "Zachowaj spokój" oraz w serialu "Utopia".

Kevin Bacon to laureat Złotego Globu i hollywoodzki aktor znany z filmów "Rzeka tajemnic", "Apollo 13", "JFK", "Wstrząsy", "Morderstwo pierwszego stopnia" czy "Footloose". Chętnie pojawia się również na małym ekranie, ostatnio w serialu "I Love Dick" czy realizowanym dla stacji Showtime kryminale "Miasto na wzgórzu".

Zwiastun serialu "Miasto na wzgórzu"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones