"The Entertainment System Is Down": Keanu Reeves i Ruben Östlund łączą siły

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+w+filmie+Rubena+%C3%96stlunda-155148
"The Entertainment System Is Down": Keanu Reeves i Ruben Östlund łączą siły
źródło: Getty Images
autor: Variety
Ruben Östlund pracował już Woodym Harrelsonem, pora na kolejnego hollywoodzkiego aktora. Występ w nowym filmie dwukrotnego laureata Złotej Palmy negocjuje Keanu Reeves. Projekt nosi tytuł "The Entertainment System Is Down".
 

Keanu Reeves w nowym filmie Rubena ÖstlundaGettyImages-1491569156 (1).jpg Getty Images © Pascal Le Segretain


O "The Entertainment System is Down" nie wiadomo wiele. Östlund zapowiada jednak, że akcja filmu ma rozgrywać się na pokładzie samolotu podczas długodystansowego, kilkunastogodzinnego lotu. Po starcie pasażerowie otrzymują przerażające wieści, że padł cały przemysł rozrywkowy. Reżyser chce przyjrzeć się współczesnym ludziom, których iPhone'y oraz iPady się rozładowały i nagle zostają oni skazani na życie bez cyfrowych dystrakcji.

Keanu Reeves będzie częścią międzynarodowej obsady, w której ma znaleźć się więcej gwiazd.
  
Östlund opowiedział nam o "The Entertainment System is Down" w wywiadzie, jaki przeprowadziliśmy z nim przy okazji polskiej premiery "W trójkącie". Zobaczcie rozmowę:

Ruben Östlund opowiada o "W trójkącie" i swoim kolejnym projekcie
Ruben Östlund - najważniejsze filmyRuben Östlund to urodzony w Szwecji reżyser i scenarzysta. Jego pełnometrażowym debiutem był dramat "Mongoł z gitarą". W jego filmografii znajdziemy takie filmy jak nagrodzona na festiwalu w Berlinie krótkometrażówka "Incydent w banku" czy docenioną przez Szwedzki Instytut Filmowy "Grę". Rozgłos przyniósł mu prezentowany w Cannes "Turysta". Jego kolejne dwa filmy – "The Square" i "W trójkącie" – zostały nagrodzone Złotymi Palmami. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones