Kevin Feige: "Eternals" zmienią oblicze uniwersum Marvela

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Feige%3A+%22Eternals%22+zmieni%C4%85+oblicze+uniwersum+Marvela-135806
Podczas odbywającego się w São Paulo Comic Con Experience Kevin Feige opowiedział co nieco o zapowiadanym na przyszły rok widowisku "Eternals". Szef Marvel Studios zapewnia, że będzie to film, który zmieni kinowe uniwersum Marvela.


To epicka opowieść, która rozgrywa się na przestrzeni siedmiu tysięcy lat ludzkiej historii, ma kosmiczny rozmach i zmienia wszystko, co wiedzieliśmy dotychczas o MCU, wyjaśnił Feige. To ambitny projekt, który zabiera nas w podróż od czasów współczesnych do Mezopotamii, zahaczając o rozmaite miejsca i momenty historyczne. Nie przypomina niczego, co dotychczas zrobiliśmy.

Feige zapowiedział też, że w filmie - oprócz tytułowych Eternals - pojawią się również ich stwórcy, potężni Celestianie, a także Dewianci - stworzona przez nich rasa będąca mrocznym odbiciem Eternals.

Tak, zobaczymy Celestian w ich pełnej krasie, obiecał producent. Dewianci również pojawią się w filmie. Stanowią oni kluczowy element planu Celestian. Pokażemy Dewiantów niepodobnych do niczego, co pokazano w komiksach. W filmie zobaczymy ich nową formę.

W obsadzie znajdują się m.in. Richard Madden, Kumail Nanjiani, Angelina Jolie, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Lia McHugh i Don Lee. Reżyseruje Chloé Zhao.

Premiera 6 listopada 2020.