Kevin Feige szykuje widowisko z cyklu "Gwiezdne wojny"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Feige+szykuje+widowisko+z+cyklu+%22Gwiezdne+wojny%22-134841
Kathleen Kennedy oraz Kevin Feige łączą siły. Szef Marvel Studios przygotuje dla LucasFilm widowisko z cyklu "Gwiezdne wojny".


Informację tę potwierdził jeden z szefów Disneya, Alan Horn. Stwierdził on, że Feige jest wielkim fanem "Gwiezdnych wojen". Naturalnym było więc, że kiedy Kennedy przygotowuje nową erę w opowieściach osadzonych w tym świecie, szef Marvela weźmie w tym czynny udział. Horn sugeruje też, że szef Marvela będzie też współodpowiedzialnym za inne projekty LucasFilm.

Decyzja została podjęta pod koniec lata po spotkaniu Feige'a, Kennedy z kierującymi Walt Disney Studios Alanem Hornem i Alanem Bergmanem.

O samym projekcie na razie nic nie wiadomo. The Hollywood Reporter podaje jedynie, że Feige już spotykał się przynajmniej z jedną wielką gwiazdą, której zaproponował rolę w swoim widowisku.

Ponieważ wiele osób jest zaskoczonych takim obrotem sprawy, po sieci już krążą spekulacje o możliwości odejścia Kennedy ze stanowiska szefa LucasFilm i przejęcia go przez Feige'a. Marvel Studios nie ma na swoim koncie bowiem żadnych poważnych wpadek. Uniwersum "Gwiezdnych wojen" ostatnio ma całkiem sporo problemów. Najpierw "Han Solo" przyniósł studiu stratę. A ostatnio fatalne wyniki notuje nowa atrakcja starwarsowa w parkach rozrywki w Anaheim i Orlando.

Przypomnijmy, że w LucasFilm trwają już prace nad dwoma nowymi cyklami osadzonymi w świecie "Gwiezdnych wojen". Jeden przygotowują twórcy "Gry o tron", drugi reżyser "Ostatniego Jedi".
Udostępnij: