Kevin Spacey trafił do szpitala w Uzbekistanie. Co się stało?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Spacey+trafi%C5%82+do+szpitala+w+Uzbekistanie+z+podejrzeniem+zawa%C5%82u-152315
Kevin Spacey trafił do szpitala w Uzbekistanie. Co się stało?
źródło: Getty Images
autor: Stefano Guidi
Kevin Spacey gościł niedawno w Uzbekistanie, gdzie brał udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Taszkencie. Podczas przemówienia poczuł niepokojące objawy. Aktor został przewieziony do szpitala z podejrzeniem zawału.

Kevin Spacey trafił do szpitala w Uzbekistanie. Co się stało?


Będący gościem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Taszkencie Kevin Spacey został przewieziony do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Przeprowadzono badania, które na szczęście nie ujawniły niczego niepokojącego.  

Patrzyłem na te nadzwyczajne murale na ścianach i nagle poczułem, jak moje lewe ramię drętwieje na jakieś osiem sekund. Na szczęście okazało się, że wszystko jest w normie, a ja jestem wdzięczny, że to nic poważniejszego – powiedział aktor w rozmowie z Entertainment Weekly. 

Zobacz zwiastun filmu "Control"


Po uniewinnieniu przez brytyjski sąd – przeczytaj: Kevin Spacey niewinny. Ława przysięgłych w Londynie oczyściła go z zarzutówKevin Spacey pracuje nad reaktywacją kariery. Na grudzień zaplanowana jest premiera thrillera "Control", w którym odegrał rolę głosową. Zobaczcie jego zwiastun: Reżyser Gene Fallaize tak skomentował zatrudnienie aktora: Kevin ma tak wspierającą rzeszę fanów, że to aż absurdalne. Chcą widzieć, jak gra. Nikt nie przestał słuchać Michaela Jacksona

Sam Spacey nie ukrywa, że "Control" nie jest projektem, jakim zainteresowałby się przed wybuchem skandalu. Teraz często mam poczucie, że wróciłem do początków kariery, kiedy nikt nie chciał mnie zatrudnić – stwierdził. Nie zamierzam przestać pracować tylko dlatego, że przez jakiś czas byłem w odstawce. Nie chcę zardzewieć. Jestem gotowy.

Wiadomo też, że aktualnie pracuje on nad scenariuszami i filmami krótkometrażowymi. Zastrzegł jednak, że nie zamierza opisywać w nich swoich doświadczeń. Nie jestem zainteresowany walką z czymś, co nie jest jej warte – podsumował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones