Kim Basinger pozna "Ciemniejszą stronę Greya"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kim+Basinger+pozna+%22Ciemniejsz%C4%85+stron%C4%99+Greya%22-115521
Kim Basinger ("Miasta miłości", "Legendy ringu") dołączyła do obsady "Fifty Shades Darker" - kontynuacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

1.jpg Getty Images © Ben Gabbe


Aktorce przypadła rola Eleny Lincoln znanej też jako Pani Robinson - biznesowej partnerki i byłej kochanki Greya, która wprowadziła go w świat sado-maso.

Dręczeni tęsknotą kochankowie przekonują się, że nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy Christian proponuje dziewczynie zupełnie nowy układ, ona nie jest w stanie mu odmówić. Wkrótce zaczynają od nowa uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z przymusem kontrolowania innych ludzi. Ana przyzwyczaja się do życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają. [opis wydawcy]

"Fifty Shades Darker" trafi do kin przed walentynkami 2017 roku. Ekranizacja "Nowego oblicza Greya" pojawi się na ekranach rok później. W rolach głównych wystąpią oczywiście Jamie Dornan i Dakota Johnson.