Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Kogo+gra+Leonardo+DiCaprio+w+filmie+Quentina+Tarantino-126658

Kogo gra Leonardo DiCaprio w filmie Quentina Tarantino?

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy
Dzięki Mike'owi Flemingowi z Deadline poznaliśmy szczegóły roli, którą Leonardo DiCaprio zagra w nowym filmie Quentina Tarantino. Projekt nie ma na razie ogłoszonego tytułu.

maxresdefault.jpg


DiCaprio zagra aktora, który był gwiazdą westernowego serialu "Bounty Law". Był to całkiem popularny serial emitowany w telewizji w latach 1958-63. Po jego zakończeniu aktor chciał zostać gwiazdą kina, ale mu się to nie udało. Teraz jest rok 1969. W Hollywood opanowała hipisowska kultura. Bohater jednak nie ma powodów do radości, grywając gościnne role w cudzych serialach. Zastanawia się więc nad wyjazdem do Włoch. Kraj ten stał się mekką dla twórców niskobudżetowych westernów. W powrocie do gatunku mężczyzna widzi szansę dla siebie...

W obsadzie dziewiątego obrazu Tarantino powinien się też znaleźć Tom Cruise i Al Pacino. Oficjalne informacje na ten temat mają się pojawić w nadchodzących tygodniach. Szczegóły ich ról nie są na razie znane.

Podczas gdy dziewiąty film reżysera nabiera kształtów, Tarantino jednocześnie pracuje nad "Star Trekiem" z J.J. Abramsem. O tym filmie jednak na razie niemal nic nie wiadomo.

zobacz też: