Lando Calrissian dostanie własny film?

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lando+Calrissian+dostanie+w%C5%82asny+film-128306
Obsada "Hana Solo: Gwiezdnych wojen - historii" podpisała podobno kontrakty na występy w trzech filmach, ale na razie nie wiadomo, czy Lucasfilm zdecyduje się na realizację sequela. Ne oznacza to jednak, że któraś z postaci filmu nie dostanie własnego filmu.


Według ostatnich plotek wiosną ruszą zdjęcia do solowego filmu o przygodach Obi-Wana Kenobiego, możliwe też, że wróci projekt filmu o Bobie Fetcie. Kathleen Kennedy, szefowa studia, zdradziła jednak, że obecnie jest najbardziej zainteresowana Lando Calrissianem.

Myślę, że następny spin-off będzie poświęcony postaci Lando Calrissiana. Oczywiście, wciąż pozostaje do opowiedzenia mnóstwo historii o Hanie i Chewbacce, ale Lando jest następny w kolejce, zdradziła producentka.

Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę popularność grającego Lando Donalda Glovera, oraz głosy osób, które widziały już film i twierdzą, że to właśnie on "kradnie" film. Możliwe też, że - po sukcesie "Czarnej Pantery" od Marvel Studios - Lucasfilm również chce ukłonić się afroamerykańskiej publiczności.
 
Co powiecie na solowy film o przygodach Lando? I czy chcielibyście w obsadzie zobaczyć - oprócz Glovera - oryginalnego odtwórcę tej roli, Billy'ego Dee Williamsa?

Premiera "Hana Solo: Gwiezdnych wojen - historii" już 25 maja. Naszą recenzję filmu znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij: