Serialowi "Pan i pani Smith" nie w tym roku. Projekt Donalda Glovera opóźniony

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Pan+i+Pani+Smith%22+z+Donaldem+Gloverem+i+May%C4%85+Erskine+op%C3%B3%C5%BAniony-152081
Serialowi "Pan i pani Smith" nie w tym roku. Projekt Donalda Glovera opóźniony
źródło: Getty Images
autor: Raymond Hall
Produkowany przez Amazon Studios serial "Mr. & Mrs. Smith" miał trafić na ekrany już w listopadzie. Jego premiera została jednak przesunięta na 2024 rok. Powód nie został podany, niewykluczone jednak, że są nim trwające właśnie strajki scenarzystów i aktorów. 

Długa droga serialowych "Pana i pani Smith" na ekrany


Prime Video potwierdziło, że pracuje nad serialowym rebootem "Pana i pani Smith" w lutym 2021 roku. Projekt, podobnie jak film z Bradem Pittem i Angeliną Jolie z 2005 roku, ma opowiadać o parze wyszkolonych zabójców ukrywających swą prawdziwą tożsamość pod pozorami małżeństwa. Po nieudanej misji ich zleceniodawcy zwracają ich przeciwko sobie. 

Początkowo Gloverowi miała partnerować Phoebe Waller-Bridge ("Fleabag"). We wrześniu 2021 roku zrezygnowała jednak z udziału w projekecie ze względu na różnice w wizji artystycznej. W kwietniu 2022 roku ogłoszono, że zastąpiła ją Maya Erskine ("PEN15").

Skąd znamy Donalda Glovera?


Donald Glover, znany też jako raper Chaldish Gambino, najlepiej znany jest z roli Lando Carlissiana w filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie". Aktualnie trwają prace nad filmem poświęconym jego bohaterowi. Przeczytaj: "Gwiezdne wojny": Zamiast serialu "Lando" będzie film. Donald Glover w roli głównej. Wcześniej sympatię publiczności przyniósł mu komediodramat "Atlanta", za który został nagrodzony Złotym Globem i dwiema Emmy. Na uwagę zasługują także jego role w filmach "Magic Mike XXL", "Marsjanin", "Spider-Man: Homecoming" czy serialu "Community".

Zobacz zwiastun filmu "Pan i pani Smith"


Film "Pan i Pani Smith" trafił na ekrany w 2005 roku. Główne role zagrali Brad Pitt i Angelina Jolie. Towarzyszyli im m.in. Vince Vaughn, Adam Brody i Kerry Washington. Zobaczcie zwiastun:  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones