Lily James i Sebastian Stan w serialu o słynnej sekstaśmie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lily+James+i+Sebastian+Stan+w+serialu+o+s%C5%82ynnej+seksta%C5%9Bmie-140615
Lily James i Sebastian Stan w serialu o słynnej sekstaśmie
źródło: Getty Images
autor: John Shearer
Hulu przygotowuje miniserial o kulisach związku Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Jak podaje "Deadline", w role główne wcielą się Lily James i Sebastian Stan ("Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz").

Projektem pod roboczym tytułem "Pam & Tommy" kieruje Craig Gillespie ("Ja, Tonya"), a scenariusz pisze Robert Siegel, ("Zapaśnik", "McImperium"). Ekscesy kontrowersyjnej pary przez lata stanowiły pożywkę dla tabloidów. Wyciek wideo zawierającego zapis ich igraszek z miodowego miesiąca był jednym z największych skandali lat 90. Mężczyznę, który wykradł niesławne nagranie, zagra Seth Rogen, który będzie także jednym z producentów. 

Gwiazda "Słonecznego patrolu" i perkusista Mötley Crüe pobrali się w 1995 roku po zaledwie czterech dniach znajomości. Ich sekstaśma trafiła do dystrybucji w 1997 roku i szybko stała się hitem, zyskując pierwsze miejsce w rankingu wideo dla dorosłych. Po licznych rozstaniach i powrotach para rozwiodła się na początku 1998 roku.

Zdjęcia do ośmioodcinkowego serialu mają rozpocząć się wiosną. Ani Pamela Anderson, ani Tommy Lee nie są zaangażowani w produkcję.
Udostępnij: