Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Loki+we+wszystkich+filmach+%22Avengers%22-108117

Loki we wszystkich filmach "Avengers"

  • The Wrap
  • autor: mp
  • Filmy
Marvel nie zamierza w ciągu najbliższych lat zrezygnować z postaci Lokiego, który w interpretacji Toma Hiddlestona stał się jednym z najpopularniejszych bohaterów MCU. Fani nordyckiego boga mogą spać spokojnie. W kinach będziemy mogli go oglądać co najmniej do 2019 roku.

thor.jpg


Wszystko dlatego, że Marvel zamierza uwzględnić postać w każdym filmie mającym w tytule słowo "Avengers". Nawet w "Age of Ultron", choć dotąd wydawało się, że Hiddleston w nim nie zagrał. O tym, że jest inaczej, dowiedzieliśmy się dzięki wywiadowi, jaki udzielił "The Telegraph" Idris Elba, grający strażnika Asgardu Heimdalla. Aktor ujawnił, że pojawia się w jednej scenie z Hiddlestonem i Chrisem Hemsworthem. Jak dużą rolę będzie miał do odegrania Loki, tego niestety Elba nie powiedział.

Loki ma za to być kluczową postacią obu części "Avengers: Infinity War". A wszystko przez berło, którego był przez chwilę właścicielem, a które obecnie jest w posiadaniu Barona von Struckera. Loki został ostrzeżony, że jeśli zawiedzie Thanosa, poniesie straszliwe konsekwencje. W "[film=726492]Infinity War[/film]" powinniśmy się dowiedzieć, jakie one będą. Filmy pojawią się w 2018 i 2019 roku.

Wcześniej Tom Hiddleston wdzieje kostium nordyckiego boga na potrzeby filmu "Thor: Ragnarok". Rozpęta on w nim prawdziwy chaos w Asgardzie, kiedy uwolni całą masę dotąd więzionych złoczyńców. "Ragnarok" trafi do kin w lipcu 2017 roku.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię