"Blade" znów ma problemy. Będą poważne zmiany w scenariuszu

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+ma+k%C5%82opot.+Scenariusz+widowiska+%22Blade%22+trzeba+zn%C3%B3w+przerobi%C4%87-155783
"Blade" znów ma problemy. Będą poważne zmiany w scenariuszu
Miesiąc temu mieliśmy dobre wiadomości dla fanów Marvela i Blade'a. Wszystko wskazywało na to, że widowisko "Blade" największe problemy ma już za sobą i pod koniec lata lub na początku jesieni rozpoczną się do niego zdjęcia. Niestety teraz Daniel Richtman sugeruje, że fabuła filmu wciąż nie jest gotowa.

Scenariusz "Blade'a" znów trzeba poprawiaćJak wcześniej tak i teraz problemem widowiska "Blade" jest jego scenariusz. Według Richtmana obecna wersja tekstu nie została przyjęta przez szefa Marvel Studios. Scenariusz czekają więc teraz duże zmiany. Kto ich dokona, tego Richtman na razie nie ujawnia.

Wersję tekstu, którą trzeba poprawić, przygotował scenarzysta "Logana" Michael Green.


Chcą "Blade'a", ale nie wiedzą, co z nim zrobić"Blade" został zapowiedziany w czasie Comic Conu w San Diego w 2019 roku. Jego gwiazdą został rozchwytywany Mahershala Ali.

Szybko okazało się jednak, że nikt nie wie, co zrobić z postacią Blade'a. Kolejne wersje scenariusza były coraz dziwniejsze.W jednej z nich tytułowy bohater został zepchnięty na trzeci plan, a jego miejsce jako protagonistka zajęła kobieca postać. W pewnym momencie Ali był tak sfrustrowany, że nawet zrezygnował z udziału w filmie. Marvel jednak bardzo chciał go na gwiazdę produkcji.

Ostatecznie sześciokrotnie zmieniany był zespół scenarzystów. Michael Green pojawił się w 2023 roku po tym, jak Kevin Feige zdecydował się skasować poprzednią wersję fabuły zaledwie kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć.

Zwiastun filmu "Deadpool & Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones