Marvel ogłosił, kto zagra w nowej "Fantastycznej Czwórce". W drużynie Pedro Pascal!

People News / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+og%C5%82osi%C5%82%2C+kto+zagra+w+nowej+%22Fantastycznej+Czw%C3%B3rce%22.+W+dru%C5%BCynie+Pedro+Pascal-154108
Marvel ogłosił, kto zagra w nowej "Fantastycznej Czwórce". W drużynie Pedro Pascal!
źródło: materialy promocyjne
Marvel życzy wspaniałych walentynek i z ich okazji ogłasza skład Fantastycznej Czwórki i tym samym potwierdza krążące od dawna słuchy. Nowymi członkami superbohaterskieh drużyny zostali: Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach ("The Bear") i Joseph Quinn ("Stranger Things"). 

Zobaczcie, jacy są szczęśliwi.


Nowe gwiazdy nowej "Fantastycznej Czwórki" MarvelaZ okazji walentynek Marvel opublikował takie oto zdjęcie z opisem:

Szczęśliwych walentynek od Pierwszej Rodziny Marvela! Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach i Joseph Quinn zostali Fantastyczną Czwórką.I tak jak się spodziewaliśmy – Pascal zagra w filmie doktora Reeda Richardsa znanego jako Mr Fantastic, lider grupy superbohaterów. Kirby wcieli się w Sue Storm, czyli Niewidzialną Kobietę, Moss-Bachrach będzie Benem Grimmem aka Rzecz, a Quinn będzie grał Johnny'ego Storma o pseudonimie Ludzka Pochodnia.

Kandydatami do roli Doktora Dooma są podobno Cillian Murphy i Mads Mikkelsen.

Premiera nowej "Fantastycznej Czwórki" planowana jest na 25 lipca 2025 roku.

Fantastyczna Czwórka na wielkim ekranie


Dotychczasowe kinowe wersje Fantastycznej Czwórki to "The Fantastic Four" (1994) Oleya Sassone'a, która nie doczekała się premiery, "Fantastyczna Czwórka" (2005) i "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" (2007) Tima Story'ego oraz "Fantastyczna Czwórka" (2015) Josha Tranka. Dodatkowo w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu" (2022) pojawił się John Krasinski jako Mr Fantastic.

Zwiastun widowiska "Fantastyczna Czwórka" z 2015 rokuPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones