Plotka: Scarlet Witch dostanie solowy film, jest już nawet potencjalna reżyserka. Czy Elizabeth Olsen wróci do roli Wandy?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+szykuje+film+o+Scarlet+Witch+Jac+Schaeffer+za+kamer%C4%85-153047
Plotka: Scarlet Witch dostanie solowy film, jest już nawet potencjalna reżyserka. Czy Elizabeth Olsen wróci do roli Wandy?
Wygląda na to, że historia Scarlet Witch/Wandy Maximoff w uniwersum Marvela jeszcze nie dobiegła końca. Przynajmniej według najnowszej plotki, z której wynika, że bohaterka grana przez Elizabeth Olsen może wrócić na dużym ekranie. Na dodatek we własnym, solowym filmie.

Twórczyni "WandaVision" nakręci film o Scarlet Witch?GettyImages-1485650523.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Na twitterowym (czy raczej: X-owym) koncie "Scarlet Watch Updates" pojawiła się informacja o tym, że w Marvel Studios omawiany jest projekt solowego filmu o Scarlet Witch. Pogłoskę ujawnił Daniel Richtman, jeden z dziennikarzy, którzy na co dzień trudnią się ujawnianiem hollywoodzkich przecieków.

Zdaniem Richtmana kandydatką na scenarzystkę i reżyserkę filmu jest Jac Schaeffer, która pracowała już z postacią Wandy Maximoff w serialu "WandaVision". Napisała również komedię "Oszustki" z Anne Hathaway i Rebel Wilson.Na razie jest to jednak jedynie plotka. Informacja nie została potwierdzona przez Marvel Studios.

Elizabeth Olsen opowiada nam o roli Scarlet Witch
Elizabeth Olsen zmęczona uniwersum Marvela?Wydaje się, że Wanda Maximoff zginęła w finale widowiska "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Szef Marvel Studios Kevin Feige dawał jednak aluzje, że Wanda mogła przeżyć: Chyba nie widzieliśmy jej pod gruzami? Widziałem walącą się wieżę i czerwony błysk. Nie wiem, co to znaczy.

Elizabeth Olsen sugerowała w wywiadach, że Wanda zasługuje na odkupienie. Z drugiej strony przyznała, że po 10 latach grania tej postaci potrzebuje innych ról i wyzwań. Gdyby ktoś powiedział mi, że zostałam zwolniona z uniwersum Marvela, czułabym dumę z tego, co stworzyliśmy, powiedziała.

Chcielibyście powrotu Scarlet Witch?

"Mam parę uwag": Rozmawiamy o filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones