Charles Melton i Elizabeth Olsen w czarnej komedii twórcy "Happiness"

Deadline, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Melton+%28%22Obsesja%22%29+i+Olsen+%28%22WandaVision%22%29+w+nowym+filmie+Solondza+%28%22Happiness%22%29-154095
Charles Melton i Elizabeth Olsen w czarnej komedii twórcy "Happiness"
źródło: Getty Images
autor: Rebecca Sapp
Charles Melton i Elizabeth Olsen zagrają w nowej czarnej komedii Todda Solondza ("Happiness"). W projekt, który reżyser rozwija od lat, zaangażowani byli już Rachel Weisz i Colin Farrell, a wcześniej Penélope Cruz i Edgar Ramírez. Przeczytaj: Gwiazdy "Lobstera" w nowej komedii Todda Solondza.

Co wiemy o "Love Child"?


Bohaterką "Love Child", nowego filmu Todda Solondza, jest Misty. Kobieta tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie. Kiedy na horyzoncie pojawia się Easy, przystojny nieznajomy wiodący życie wagabundy, Junior, jej nad wiek dojrzały 11-letni syn postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Obmyśla plan pozbycia się ojca-brutala, by umożliwić matce ponowne wyjście za mąż. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Junior się jednak nie poddaje. Wdraża w życie plan B. Wkrótce jego działania przyniosą dramatyczne konsekwencje.  

Jestem niezwykle podekscytowany możliwością współpracy z Elizabeth Olsen i Charlesem Meltonem. To będzie bardzo fajna i żartobliwa celebracja hollywoodzkiego kina –  powiedział reżyser. 

Od lat jestem fanką pracy Todda. Możliwość współpracy z nim przy tym filmie jest dla mnie spełnieniem marzeń – skomentowała Olsen.

"Obsesja" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Obsesja". Jedną z głównych ról zagrał w nim Charles Melton.Skąd znamy Charlesa Meltona? Zobacz zwiastun "Obsesji"


Charles Melton najlepiej znany jest z roli w serialu "Riverdale". W jego CV znajdziemy również takie tytuły jak "Słońce też jest gwiazdą", "Bad Boys for Life" i goszcząca aktualnie na ekranach kin "Obsesja". Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones