Michelle Yeoh w akcyjniaku "The Mother". Będzie jak Lopez i Grochowska?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michelle+Yeoh+w+akcyjniaku+%22The+Mother%22.+B%C4%99dzie+jak+Lopez+i+Grochowska-154124
Michelle Yeoh w akcyjniaku "The Mother". Będzie jak Lopez i Grochowska?
źródło: Getty Images
autor: Gregg DeGuire
Michelle Yeoh zagra w napakowanym akcją thrillerze "The Mother". Zdjęcia do filmu, za sterami którego stanie Mélanie Laurent, mają się rozpocząć latem tego roku. 

Co wiemy o "The Mother"?


Akcja "The Mother" będzie się toczyć w Bostonie. Michelle Yeoh wcieli się w Ann, imigrantkę i bizneswoman o tajemniczej przeszłości. Stara się ona zapewnić jak najlepszy poziom życia swojej rodzinie. Kiedy jej dwaj nastoletni synowie wplątują się w kłopoty z przestępcami i skorumpowanym gliną, bohaterka rusza im na pomoc. Nie cofnie się przed niczym, by zapewnić bezpieczeństwo najbliższym. 

Film produkują Basil Iwanyk i Erica Lee ze studia Thunder Road oraz Arthur Sarkissian i John Schramm.

"Wszystko wszędzie naraz" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Wszystko wszędzie naraz". Przyniósł on Michelle Yeoh Oscara. Zobacz zwiastun serialu "Bracia Sun"


Aktualnie filmografię Michelle Yeoh zamyka zrealizowany dla Netfliksa serial "Bracia Sun". Zobaczcie jego zwiastun: Po zamachu na bossa potężnej tajwańskiej triady jego najstarszy syn, legendarny zabójca Charles "Chairleg" Sun (Justin Chien) udaje się do Los Angeles, aby chronić swoją matkę, Eileen (Michelle Yeoh), i młodszego brata, Bruce'a (Sam Song Li), który do tej pory był zupełnie nieświadomy prawdy o swojej rodzinie. W obliczu zaciętej walki o przestępczą dominację w Tajpej Charles, Bruce i ich matka muszą naprawić nadszarpnięte rozłąką relacje i poznać prawdziwe znaczenie braterstwa i rodziny, aby uniknąć śmierci z rąk jednego z wielu wrogów. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones