Michelle Yeoh wraca do uniwersum Star Trek. Będzie gwiazdą filmu

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michelle+Yeoh+wraca+do+uniwersum+Star+Trek.+B%C4%99dzie+gwiazd%C4%85+filmu-150393
Michelle Yeoh wraca do uniwersum Star Trek. Będzie gwiazdą filmu
Mamy dobrą i złą wiadomość dla fanów uniwersum Star Trek i aktorki Michelle Yeoh. Dobra jest taka, że po latach obietnic wszystko wskazuje na to, że projekt "Star Trek: Section 31" powstanie. Złą wiadomością jest jednak to, że zamiast serialu Paramount+ zleciło realizację filmu pełnometrażowego.

Czym jest "Star Trek: Section 31"?Planowany "Star Trek: Section 31" to spin-off serialu "Star Trek: Discovery". Jego gwiazdą będzie Michelle Yeoh. Scenariusz przygotował Craig Sweeny. Całość wyreżyseruje Olatunde Osunsanmi. Obaj panowie pracowali przy "Discovery".


Sekcja 31 to tajna organizacja, której celem jest dbanie o dobro Federacji wszelkimi dostępnymi metodami. Działa ona niezależnie i bez żadnego nadzoru ze strony władz Gwiezdnej Floty, której częścią była na swoim początku. O organizacji wspominano w serialach "Star Trek: Enterprise" i "Star Trek: Stacja kosmiczna". Najwięcej miejsca poświęcono jej w serialu "Star Trek: Discovery", gdzie członkiem Sekcji 31 została Cesarzowa Georgiou z lustrzanego wszechświata.

Pierwotnie "Star Trek: Section 31" planowane było jako serial. Przed wybuchem pandemii COVID-19 mówiło się od razu o dwóch sezonach. Funkcje showrunnerów pełnić mieli Bo Yeon Kim i Erika Lippoldt.

Zwiastun serialu "Star Trek: Discovery"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones