Michelle Yeoh tłumaczy, dlaczego nie podała Oscara Emmie Stone. Miała dobry powód?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michelle+Yeoh+t%C5%82umaczy%2C+dlaczego+nie+poda%C5%82a+Oscara+Emmie+Stone.+Mia%C5%82a+dobry+pow%C3%B3d-154557
Michelle Yeoh tłumaczy, dlaczego nie podała Oscara Emmie Stone. Miała dobry powód?
źródło: Getty Images
autor: Kevin Winter
96. gala wręczenia Oscarów już za nami. Uważni widzowie mogli zauważyć, że gdy Emma Stone odbierała nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, na scenie doszło do niezręcznej sytuacji między nią a Michelle Yeoh. O co chodziło?

Dlaczego Michelle Yeoh nie podała Oscara Emmie Stone? Aktorka tłumaczy


Emma Stone zdobyła Oscara za rolę Belli Baxter w "Biednych istotach". Nagrodę przekazywała jej Michelle Yeoh, ubiegłoroczna laureatka. Widzowie gali mogli zauważyć niezręczną sytuację, do której doszło na scenie: kiedy Stone wyciągnęła ręce po trofeum, Yeoh nie podała jej  go, lecz przekazała je stojącej obok Jennifer Lawrence. Dlaczego? Gwiazda "Wszystko wszędzie naraz" wytłumaczyła to w poście zamieszczonym na Instagramie. 

Gratuluję, Emmo! Zbiłam Cię z tropu, ale chciałam uczcić tę wspaniałą chwilę, przekazując Ci Oscara wspólnie z Twoją najlepszą przyjaciółką Jennifer – napisała.

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: "Biedne istoty" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Biednych istotach". Film Yórgosa Lánthimosa przyniósł Emmie Stone drugiego w karierze Oscara, został też nagrodzony za najlepsze kostiumy, scenografię oraz charakteryzację. TOP: Wybieramy najlepsze role Emmy Stone


"Biedne istoty" przyniosły Emmie Stone drugiego Oscara. Pierwszą statuetkę odebrała w 2017 roku za występ w "La La Land" Damiena Chazelle'a. Przypominamy odcinek programu Top, w którym Michał Walkiewicz wybiera jej najlepsze role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones